Fame MMA: Przed nami walka Quebo i Fabijańskiego? Wojtek Gola ma wielkie plany!

28 stycznia 2021
Przez: : J.J

Wojciech Gola to jeden z pomysłodawców kontrowersyjnej, ale jakże popularnej gali FAME MMA. Mężczyzna w ostatnim z wywiadów zdradził kilka nazwisk. Czy to oznacza, że zobaczymy ich podczas następnych edycji? Musicie przyznać, że to byłoby coś niesamowitego! Fame MMA: Przed nami walka Quebo i Fabijańskiego?

Fame MMA od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Do walki w oktagonie za każdym razem zapraszani są celebryci, influencerzy, youtuberzy bądź inne, znane osoby w naszym kraju. Im głośniejsze i bardziej kontrowersyjne nazwiska, tym większa publiczność – zarówno na miejscu, jak i przed telewizorami.

Popularność napędza również konflikt między dwoma walczącymi osobami. Warto wspomnieć tu o Ewelonie, która nie pajała sympatią do Moniki Godlewskiej. Gwiazda „Warsaw Shore” nagrała nawet dissa na swoją rywalkę. Zobaczcie TUTAJ!

Wydarzenie wciąż nie traci zainteresowania ze strony widzów, którzy z wielkim przejęciem oczekują kolejnych edycji i nazwisk. Wojtek Gola – współzałożyciel wydarzenia w wywiadzie, którego udzielił podczas jednego z odcinków „Plotkersów” przyznał, kto według niego zrobiłby największe show.

Fame MMA: Przed nami walka Quebo i Fabijańskiego?

Gola zdradził, że gdyby było go stać zaprosiłby na Fame MMA Quebo oraz Taco Hemingway’a. Po czym dodał, że jest to niestety niemożliwe, by Panowie zawalczyli przeciwko sobie ze względu na dobre relacje, jakie ich łączą. Wojtek pomyślał natomiast o innym przeciwniku Quebo, a mianowicie Sebastianie Fabijańskim. Jak wiadomo, są oni mocno skonfliktowani, co na pewno napędziłoby rozgłos ich walki.

„Te osoby raczej by nie zawalczyły, ale z topowych osób, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, sprzedają dużo płyt i sami potrafią wyprzedać największą halę, to na pewno Quebonafide i Taco Hemingway. Razem nie mogliby stanąć w oktagonie, bo są za dobrymi ziomkami, ale może Quebo i Fabijański? Między nimi jest spina”

Oczywiście, na chwilę obecną jest to jedynie pomysł, który zrodził się w głowie Wojtka Goli, niemniej jednak kto wie, być może za jakiś czas Panowie otrzymają propozycję zawalczenia w oktagonie podczas Fame MMA.

https://www.instagram.com/p/CJYi13XsOTo/

Chcielibyście zobaczyć walkę Quebo i Fabijańskiego? Według nas to byłoby niezwykle głośne widowisko!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz