Wojtek Gola: [wiek, Warsaw Shore, Fame MMA, walki Instagram]

31 marca 2020
Przez: : KS

Wojtek Gola zdobył popularność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Jednakże, na przestrzeni lat jego priorytety znacznie się zmieniły. Postanowił na stałe związać się ze sportem i trzeba przyznać, że spisuje się w tym całkiem dobrze. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Wojtek Gola: wiek

Wojtek pochodzi Poznania, ma 31 lat. Od zawsze jego wielką pasją jest sport. Doskonale odnajduje się w wielu dyscyplinach. Między innymi są to sztuki walki, ćwiczenia na siłowni. Oprócz tego, jeździ na motorze i rowerze. Ukończył studia na kierunku turystyka i rekreacja, jednak swoją przyszłość związał z zupełnie czymś innym.

Wojtek Gola: Warsaw Shore

Członkiem Ekipy z Warszawy był przez dziewięć sezonów. Co ciekawe, w projekcie uczestniczył od samego początku. Bardzo zżył się z innymi ekipowiczami, co telewidzowie mogli zauważyć, kiedy ogłosił im, że żegna się z produkcją. Jednakże, z niektórymi utrzymuje kontakt do chwili obecnej.

Zobacz także: „Warsaw Shore 16”: Już dziś premierowy odcinek! Poznajcie skład ekipy

Wojtek Gola: Fame MMA

Fame MMA to organizacja, która cieszy się wielką popularnością w Polsce. Jednym z założycieli jest właśnie Gola. Podczas gali, które organizują włodarze, którym jest również Wojtek, mierzą się ze sobą znane osoby z show biznesu. Głównie możemy oglądać tam youtuberów, influencerów, muzyków oraz byłych sportowców. Ich walki ogląda wielu widzów, a co za tym idzie, zyski z ich organizacji są naprawdę pokaźne.

Zobacz także: „Fame MMA”: Nana z „Hotelu Paradise” zawalczy w oktagonie? Tego mogliście się nie spodziewać

Wojtek Gola: walki

Co ciekawe, Wojtek należy do grona zawodników, którzy nie boją się wejść do oktagonu. Dotychczas, rękawice skrzyżował już dwukrotnie. Pierwszą ze swoich walk przegrał podczas gali Fame MMA w Anglii. Natomiast w drugiej pokonał szybko Rafonixa. Zapowiada, że jest to dopiero początek jego kariery w mieszanych sztukach walki.

Wojtek Gola: Instagram

Była gwiazda Warsaw Shore prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wojtekgola. Jego aktywność śledzi już ponad 614 tysięcy użytkowników. Mężczyzna na bieżąco dodaje tam zdjęcia oraz nagrywa relacje, dzięki którym komunikuje się ze swoimi fanami.

Zobacz także: Marcela Leszczak i Michał Koterski są razem! Modelka potwierdziła związek z aktorem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@wojtekgola)

Źródło: Instagram wojtekgola

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz