“Fame MMA 14”: Wiadomo, kto zawalczy zamiast Karasia! Z kim zmierzy się AJ The Polish American?

9 maja 2022
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się kolejnej, wyczekiwanej przez wielu fanów gali Fame MMA 14. Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk wieczoru było starcie Roberta Karasia oraz Adama Josefa, którego kojarzyć możecie pod pseudonimem AJ The Polish American. Jak się okazuje, walka nie odbędzie się przez kontuzję Karasia. Wiemy, kto zajmie jego miejsce w oktagonie.

Fame MMA 14

14 maja w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się kolejna już, 14 gala Fame MMA. Podczas wydarzenia do walki w oktagonie staną gwiazdy show-biznesu, youtuberzy oraz tiktokerzy. Pierwsze nazwiska osób, które wystąpią podczas najnowszej gali poznaliśmy już podczas ostatniego wydarzenia, a następnie organizatorzy federacji ogłaszali kolejne osoby.

Wielkim zaskoczeniem okazała się walka typowo sportowa, do której stanąć mieli Robert Karaś – mistrz i rekordzista świata w dwukrotnym, trzykrotnym i pięciokrotnym ironmanie przeciwko Adamowi Josefowi, który obecnie jest jednym z najbardziej znanych trenerów fitness na Youtubie. Prócz ćwiczeń na siłowni, Adam interesuje się również kalisteniką, kulturystyką oraz street workoutem.

Walka Karasia i AJ The Polish American była jedną z najbardziej wyczekiwanych walk wszystkich gali. Kontuzja Karasia sprawiła jednak, że nie dojdzie do skutku. Tym samym AJ The Polish American otrzymać miał innego przeciwnika, z którym skrzyżuje swe pięści w oktagonie.

Kto zastąpi Karasia?

Niestety walka Karasia nie odbędzie się przez kontuzję sportowca. Robert opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym poinformował o problemach zdrowotnych, które na trzy miesiące wykluczają go z aktywności fizycznej:

“Czekaja mnie 3 miesiące przerwy.
Życie bywa przewrotne.
Do nastepnego 👊🏼”

Robert Karaś
Robert Karaś

Przeciwnik Adama miał zostać przedstawiony podczas drugiej konferencji. Wiele osób czekało na to, kto zastąpi Karasia na 14 edycji Fame MMA.

Zobacz także: Kim jest AJ The Polish American?

Josef i Karaś
Adam Josef oraz Robert Karaś

Już wiadomo, kto zastąpi Roberta Karasia podczas najnowszej gali. Będzie to dobrze znany polski youtuber, osobowość medialna oraz trener personalny – Mateusz Janusz, współtwórca kanału Fit Lovers.

Warto zwrócić uwagę, że AJ The Polish American jest 15 cm wyższy i 20 kg cięższy od swojego rywala.

Jak oceniacie nowego rywala AJ The Polish American?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej