Połącz się z nami

Fani „Hotel Paradise” zniesmaczeni odpadnięciem Łukasza! „To była nierówna gra”!

Rozrywka

Fani „Hotel Paradise” zniesmaczeni odpadnięciem Łukasza! „To była nierówna gra”!

Fani „Hotel Paradise” zniesmaczeni są odpadnięciem Łukasza i dali temu wyraz w komentarzach w sieci. Zarzucają producentom programu, że faworyzują niektórych uczestników i tym samym program zaczyna robić się nudny! Mają rację? Zobaczcie!

„Hotel Paradise” to format, który z odcinka na odcinek przysparza sobie coraz większą rzeszę fanów. Garstka kobiet i mężczyzn została zamknięta w rajskim hotelu na wyspie Bali i to właśnie tam łącząc się w pary i walczą o główną nagrodę. W tym programie nie brakuje intryg, scen zazdrości, jak i romantycznych chwil, jednak nie wszystkim podoba się to, że uczestnicy, którzy od początku zamieszkują „Hotel Paradise” są faworyzowani przez produkcję. Czy mają rację?

Przypomnijmy, że po wczorajszym Rajskim Rozdaniu program opuścił Łukasz, który musiał stawić czoła Maćkowi. Dodatkowo Maciek, jako singiel dostał list z zadaniami do wykonania i tym samym zyskał immunitet. Łukasz przez parę dni w rajskim hotelu nie zdobył względów żadnej z dziewczyn. Tym samym wybierając Martę podczas Rajskiego Rozdania, musiał opuścić program. TUTAJ przeczytacie o ostatnim Rajskim Rozdaniu!

Jak zareagowali na to fani tej produkcji? Zobaczcie!

Fani „Hotel Paradise” zniesmaczeni odpadnięciem Łukasza! „

Pod postem Łukasza, który zakończył swoją przygodę z programem, pojawiło się setki komentarzy od internautów. Wiele osób uważa, że Maciek i Adam specjalnie są faworyzowani przez produkcję, aby podnieść oglądalność programu:

„Produkcja chce zatrzymać najbardziej fałszywych, bo to robi oglądalność. Immunitety są nie fair. Dalej będą kręcić drame z Maćkiem Adamem itp. „

„No i wszystko przewidywalne.. Do końca programu te same twarze..z małymi przerywnikami na kogoś nowego.. Żal.pl👎”

Dodatkowo jak możemy zobaczyć, wiele osób twierdzi, że Łukasz nie miał nawet szansy wykazać się w programie, a jego pobyt w rajskim hotelu był za krótki:

„Nawet nie daliście mu szansy „

„Odszedł z klasą, choć na trochę nierównej pozycji. Szkoda”

Łukasz po wyjściu z programu stwierdził, że wolał odpaść na własnych zasadach i nie miał nawet cienia szansy na zbudowanie w tak krótkim czasie z kimś relacji. Bez wątpienia jego krótki pobyt w programie zostanie zapamiętany przez fanów tej produkcji!

Zgadzacie się z opiniami internautów? A może uważacie, że dobrze się stało?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry