Połącz się z nami

„Hotel Paradise” rajskie rozdanie. Takiego wyboru Łukasza nie spodziewał się nikt.

rajskie rozdanie

Rozrywka

„Hotel Paradise” rajskie rozdanie. Takiego wyboru Łukasza nie spodziewał się nikt.

Za nami kolejne rajskie rozdanie, które przyniosło zarówno widzom, jaki uczestnikom wiele emocji. Kto tym razem pożegnał się z rajskim hotelem i stracił szansę na finał i główną nagrodę? Przekonajcie się sami. „Hotel Paradise” rajskie rozdanie.

Oczy widzów w dużej mierze skoncentrowane są na tym, kogo podczas rajskiego rozdania wybierze Maciek, który otrzymał immunitet oraz Łukasz. Czy nowy uczestnik opuści „Hotel Paradise” po zaledwie dwóch dniach obecności w programie?

W poprzednich odcinkach

Od ostatniego rajskiego rozdania mieszkańcy „Hotelu Paradise” nie mogli narzekać na nudę. Tydzień temu z programem pożegnać musiała się Sandra, a stało się tak, gdyż jej dotychczasowy parter zauroczył się nową uczestniczką Martą. Niestety wcześniejsze ustalenia między Sandrą i Maćkiem okazały się nieskuteczne, gdy w grę weszły uczucia mężczyzny. Chociaż Marta ucieszyła się, że zostanie w programie, zdecydowanie nie podzielała entuzjazmu, który aż kipiał od strony Macieja.

Gdy próg „Hotelu Paradise” przekroczył kolejny nowy uczestnik, którym okazał się Łukasz (prywatnie znajomy Wioli), sprawy nabrały nieoczekiwanego tempa. Marta, która wyraziła zainteresowanie Łukaszem, została osaczona przez Adama, który zabronił jej zostawiać kiedykolwiek Maćka. Dziewczyna źle znosiła presję i nie była gotowa na osaczenie ze strony Adama, który jasno dał do zrozumienia, że to tylko dzięki ich strategii wciąż jej w programie. Po krótkim czasie w rajskim hotelu pojawiła się prowadząca program i oznajmiła, że nowy uczestnik musi wybrać sobie partnerkę. Łukasz zdecydował, że będzie nią właśnie Marta, co oznaczało, że Maciej od tego momentu był singlem.

Chociaż Maciek martwił się o swój los, gdyż widział, że Marta waha się i trudno jej podjąć decyzję, po krótkim czasie mógł spać spokojnie. Wykonując jedno z zadań, które otrzymał jako singiel, zdobył immunitet. Dzięki temu wiedział, ze najbliższym kolejnym rajskim rozdaniu będzie bezpieczny.

Łukasz, który był w programie najkrócej oraz wiedząc, że Maciek ma immunitet, był zdecydowanie w najgorszym położeniu. Pozostałe pary, które zostały w programie wydawały się być pewne. Nie pomogła „nieświadoma” ingerencja w związek Marietty i Chrisa, która skończyła się nawet chwilowym rozstaniem pary. Jedyna dziewczyna, która głośno wyrażała swoje zainteresowanie Łukaszem, była Ania. Czy to w niej Łukasz będzie szukał nadziei przy rajskim rozdaniu?

„Hotel Paradise” rajskie rozdanie.

W hotelu pojawiła się prowadząca Klaudia El Dursi i oznaczało to, że rozpoczyna się kolejne rajskie rozdanie.

Maciek nikogo nie zaskoczył i wybrał Martę. Latino podszedł do Martyny, a Matt do Ani. Adam wybrał Violę, a Chris oczywiście Mariettę.

Przyszła pora wyboru nowego uczestnika. Łukasz zdecydował się stanąć obok Marty, co oznaczało, że tym samym musiał wymeldować się z „Hotelu Paradise”, gdyż stał obok niej również Maciek, który miał immunitet.

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry