Połącz się z nami

Fani zachwyceni figurą Małgorzaty Sochy: „Jak nastolatka”!

Fani zachwyceni figurą Małgorzaty Sochy

Moda i uroda

Fani zachwyceni figurą Małgorzaty Sochy: „Jak nastolatka”!

Fani zachwyceni figurą Małgorzaty Sochy! Aktorka opublikowała na swoim Instagramie wakacyjne zdjęcie w letniej stylizacji, która ewidentnie przypadła obserwującym do gustu. Zobaczcie, jak prezentuje się Gosia!

Małgorzata Socha urodziła się 23 kwietnia 1980 roku w Warszawie. Jest polską aktorką, którą możemy oglądać głownie w serialach telewizyjnych. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Co ciekawe, zadebiutowała już w 1998 roku wcielając się w rolę Kate w serialu „Złotopolscy”. Znana jest również z takich produkcji jak „Tylko miłość”, „Na Wspólnej”, „Przyjaciółki” czy „BrzydUla”. Małgorzatę mogliśmy również obserwować w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami”.

Prywatnie związana jest z Krzysztofem Wiśniewskim, którego poślubiła 5 lipca 2008 roku. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława.

Zobacz także: Socha w stroju kąpielowym! Co za ciało!

Fani zachwyceni figurą Małgorzaty Sochy!

Małgorzata aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Regularnie publikuje na nim zdjęcia i relacje. Co ciekawe, jej profil obserwuje prawie 900 tys. osób!

Aktorka przebywa obecnie na urlopie nad polskim morzem. W komentarzach pod zdjęciami Gosi internauci zgodnie przyznali, że jest to miejscowość Darłówko. Małgorzata w najnowszym poście opublikowała zdjęcia w pięknym, białym, ażurowym komplecie, który ewidentnie spodobał się jej fanom. Ta dziewczęca i urocza stylizacja to strzał w dziesiątkę na wakacyjny urlop. Ponadto, Małgorzata swoim outfitem świetnie wyeksponowała i podkreśliła zgrabną figurę.

Pod postem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych fanów. Uwagę internautów zdecydowanie przykuła wyjątkowa stylizacja Gosi.

„Jak nastolatka ! 😘”

„Cudna 💜”

„Proszę nam opowiedzieć, jak udało się Pani wrócić do tak świetnej formy👌”

„Piękna❤️” – czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o najnowszym zdjęciu Małgorzaty? Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry