„Farma 2”: Ruda i Ada z „Królowych życia” wyglądają jak bliźniaczki? Widzowie: „Niesamowite podobieństwo”

25 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Już w pierwszym odcinku reality-show Farma widzowie doszukiwali się podobieństwa pomiędzy Natalią “Rudą”, a Adrianną Eisenbach znaną z programu Królowe życia. Teraz Ruda i Ada miały okazję spotkać się po raz pierwszy i pokazały w sieci wspólne zdjęcia. Internetom aż trudno uwierzyć.

Kilka tygodni temu rozpoczęła się emisja najnowszej edycji reality-show Farma. W programie uczestnicy muszą sprostać licznym wyzwaniom i sami zapracować na to, co trafi na ich talerze. Nie da się ukryć, że ogromnym utrudnieniem dla nich jest to, że pozbawieni są dostępu do bieżącej wody, prądu i innych dobrodziejstw. Zdani są wyłącznie na siebie i swoje umiejętności przetrwania.

Farmerzy mają o co walczyć. W programie do wygrania poza tytułem Super Farmera jest także nagroda główna w wysokości 100 tys. złotych.

Jedną z najbardziej barwnych, ale i zarazem kontrowersyjnych uczestniczek najnowszego sezonu jest między innymi Natalia Drogowska, czyli „Ruda”.

Ruda z Farmy podobna do Ady z Królowych życia?

Ruda jest jedną z farmerek, która od początku wzbudza wśród widzów spore emocje i ma zarówno tyle samo zwolenników, co i przeciwników. Co ciekawe, fani reality-show od początku jej udziału doszukiwali się w niej podobieństwa do znanej z innego programu stacji TTV Królowe życia Adrianny.

Ada i Ruda w końcu miały okazje spotkać się po raz pierwszy i zwróciły uwagę, że faktycznie mają wiele podobnych cech w swoim wyglądzie np. ten sam kolor oczu czy nawet rozmiar buta.

„Jesteśmy podobne ? Taka sama peruka , prawie tyle samo wzrostu , duże policzki , ten sam kolor oczu , ten sam rozmiar buta . Pierwszy raz się zobaczyłyśmy i wierzyć nam się nie chciało że prawie takie samo jest nasze ciało 😂❤️❤️❤️ – napisała Ada

Internauci po raz kolejny podkreślali, że Ruda i Ada wyglądają niemal jak siostry.

„Ale to musi być uczucie 🤩 patrzysz na inną osobę prawie jak w lusterko”

„Normalnie jak siostry”

„Bardzo podobne, na pewno nie jesteście siostrami?”

„Jak bliźniaczki”

Faktycznie widać podobieństwo?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej