Natalia Drogowska „Ruda”: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Natalia Drogowska jest jedną z uczestniczek drugiej edycji programu stacji Polsat – Farma. Czy to właśnie ona zostanie uznana za najlepszą farmerkę i wygra główną nagrodę? Sprawdźmy, co wiadomo na temat Natalii.

Natalia Drogowska: wiek

Natalia ma 39 lat i mieszka w Warszawie. Ma artystyczną duszę, więc kocha wszystko co jest związane ze sztuką. Jej hobby to taniec i śpiew, bo właśnie wtedy udaje się jej dać upust swoim emocjom. Choć jest empatyczną osobą, to kiedy tylko wymaga tego sytuacja potrafi pokazać swój mocny charakter.

Natalia Drogowska: praca

Uczestniczka drugiego sezonu programu Farma jest bioenergoterapeutką. Jak podkreśla, bardzo sobie ceni w swoim życiu dobrą energię i uwielbia przebywać wśród ludzi, którzy potrafią ją jej przekazać. Natalia uważa, że ma wyjątkowe zdolności do rozumienia innych ludzi. Zdecydowanie ta cecha może się okazać dla niej zbawienna w reality-show.

Natalia Drogowska: Farma

39-latka zdecydowała się na udział w programie, gdyż nie obawia się innych uczestników. Jest silną i pewną siebie kobietą, bo jak podkreśla, do programu poszła “po swoje” 100 tysięcy złotych. Oprócz pieniędzy w reality-show można również wygrać tytuł najlepszego farmera. Czy trafi w ręce Natalii?

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że drugi sezon Farmy możemy oglądać na antenie stacji Polsat od 2 stycznia 2023 roku.

Natalia Drogowska: Instagram

Natalia prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą #sexy7raven. Choć na ten moment jej konto obserwuje nieco ponad 7 tysięcy internautów, to nie mamy wątpliwości, że ta liczba poszybuje w górę. Z jej profilu dowiadujemy się, że jej serce jest zajęte. Chętnie zamieszcza tam zdjęcia ze swoją drugą połówką. Musimy przyznać, że na Instagramie Natalii znajdziecie również wiele artystycznych aspiracji.

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej