„Farma 3”: Amanda ma powiązania rodzinne z prowadzącą program?! W sieci burza!

12 lutego 2024
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że Amanda uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek dotychczasowych edycji programu Farma. Jej postać wzbudza ogromne emocje wśród widzów, którzy dają im upust w komentarzach na oficjalnym profilu Farmy na Instagramie. To właśnie tam pojawiły się głosy, że Amanda ma powiązania rodzinne z jedną z prowadzących show. Ile w tym prawdy?

Amanda odpadnie z Farmy?

Amanda Bokisz jest postacią, której tożsamość jest dobrze znana fanom trzeciej edycji programu Farma. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Świeradów-Zdrój, położonej blisko granicy z Czechami. Zanim trafiła do programu, miała niewielkie doświadczenie życia wiejskiego, ograniczając się głównie do wydojenia kozy. Jej pasją są podróże, a od niedawna poświęca także czas na treningi kick-boxingu. Ponadto pracuje jako barberka i modelka.

ZOBACZ TAKŻE: Amanda Bokisz: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

Od samego początku swojego udziału w programie, ta farmerka wzbudza mieszane uczucia wśród telewidzów. Jej skłonność do wywoływania konfliktów i angażowania się w intrygi sprawia, że wielu obserwatorów programu nie może się doczekać momentu, kiedy Amanda opuści Farmę.

Mimo licznych negatywnych wpisów w mediach społecznościowych, 31-latka konsekwentnie realizuje swoje cele i nie wydaje się, aby w najbliższym czasie miała odpaść z programu.

Wielu obserwatorów zastanawia się, jak długo dziewczyna utrzyma się w programie, biorąc pod uwagę jej kontrowersyjną osobowość i skłonność do sporów. Jednakże niezależnie od opinii innych uczestników, Amanda zdaje się zdeterminowana w realizacji swoich celów na Farmie. Czas pokaże, czy ta kontrowersyjna postać przetrwa kolejne wyzwania.

Jednak naszą uwagę zwróciły wpisy na oficjalnym profilu programu stacji Polsat. Wśród tysiąca komentarzy pojawiły się także te dotyczące powiązania rodzinnego Amandy z prowadzącą show. Czy jest w tym ziarnko prawdy?

Amanda i Ilona Krawczyńska są rodziną?

Po wielu tygodniach spędzonych w programie farmerka wraz z innymi uczestnikami została nominowana do opuszczenia Farmy. W komentarzach momentalnie zawrzało, a wśród setek wpisów pojawiły się także te, które sugerują, że farmerka jest kuzynką Ilony Krawczyńskiej.

“Coraz więcej ludzi pisze, że Amanda to kuzynka Ilony i że to jest potwierdzone info..hm.. ciekawe, ciekawe”

Uczestniczka Farmy ma powiązania rodzinne z prowadzącą program / fot. Instagram.

“Amanda to podobno kuzynka Ilony jest”

“Ponoć Amanda to kuzynka prowadzącej”

Pod ostatnimi postami w mediach społecznościowych znajdziemy więcej komentarzy na ten temat. Jednak te sensacyjne doniesienia widzów zostały szybko rozwiane przez samego Szymona. Na Instagramie farmera pojawiło się nagranie, na którym zapewnił, że żaden z uczestników nie ma więzi rodzinnych z Iloną Krawczyńską oraz Marceliną Zawadzką.

“Żaden z uczestników nie jest kuzynką ani kuzynem Ilony oraz Marceliny”

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej