“Farma”: Gosia nie wstydzi się swojego ciała! Zobaczcie te fotki…

25 stycznia 2022
Przez: : J.J

Jeszcze przed premierą programu Farma informowaliśmy Was o gorących fotkach jednej z uczestniczek. Jak się okazuje, nie jest to jedyna z farmerek, która lubi chwalić się odważnymi ujęciami. Zobaczcie fotki Gosi, które zamieszcza na swoim Instagramie. Od samego patrzenia robi się gorąco.

Kilka słów o programie Farma

Program Farma po raz pierwszy został wyemitowany w polskiej telewizji. Pomimo tego, szybko zdobył masę widzów, którzy z odcinka na odcinek coraz chętniej zasiadają przed telewizory śledząc losy uczestników.

Bohaterzy nowego formatu na co dzień mieszkają w dużych miastach, zgłaszając się do programu zgodzili się zamieszkać na farmie położonej w Puszczy Noteckiej, na której nie ma prądu, ciepłej wody oraz Internetu i telefonów. Uczestnicy muszą zapracować na jedzenie i dbać o zwierzęta. Dodatkowo producenci zapewniają widzom nie lada emocje stawiając przed farmerami różnego rodzaju zadania.

Zobacz także: Iza z Farmy w ogniu krytyki widzów. Opuści program?

W ostatnich dniach doszło do pierwszych eliminacji. Zagrożeni musieli przerzucić ważący kilkadziesiąt kilogramów gnój i znaleźć butelkę z listem. Jako pierwszy zadanie wykonał Zima. O tym, czy program opuści Kinia czy Tomek musieli zdecydować pozostali uczestnicy.

Zobacz także: Kto odpadł z programu Farma? Pierwsze eliminacje za nami!

Gorące fotki Gosi

Tuż przed pierwszą eliminacją na farmie zagościła nowa uczestniczka – Gosia. Nowa farmerka już na samym wstępie została srogo przywitana przez damską część grupy. Dziewczyny nie kryły wobec nowej uczestniczki ostrych słów oceniając jej wygląd.

Gosia od razu zwróciła wzrok nie tylko męskiej części grupy ale i wiele widzów. Nic w tym dziwnego bowiem jest ona bardzo atrakcyjną kobietą.

Gosia z Farmy
Gosia – uczestniczka Farmy

Co ciekawsze w mediach społecznościowych traficie na wiele odważnych zdjęć Gosi. Uczestniczka Farmy nie wstydzi się eksponować swojego ciała w skąpej bieliźnie i skąpych kreacjach. Zobaczcie tylko na niektóre z licznych fotek, które znajdziecie na jej profilu.

Zobacz także: Wszystko na temat Gosi Karolczak

Jak podobają się Wam odważne fotki Gosi?

Źródło: Instagram Programu Farma, Gosi Karolczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz