Gosia Karolczak: [wiek, Farma, Instagram]

21 stycznia 2022
Przez: : KS

Gosia Karolczak jest jedną z ochotniczek, które zgłosiły się do pierwszej polskiej edycji programu Farma. Produkcja cieszy się dużą popularnością zagranicą, a teraz ma szanse zapaść w pamięć polskim telewidzom. Sprawdźmy, co wiadomo o jednej z uczestniczek!

Gosia Karolczak: wiek

W chwili, gdy Gosia weszła do programu zdradziła kilka szczegółów na swój temat. Otóż, ma 34 lata, a na co dzień przebywa w Warszawie oraz Kaliszu, czego możemy dowiedzieć się z jej social mediów. Jednakże, w przyszłości planuje na stałe przeprowadzić się do stolicy, ponieważ tam ma dużo lepsze warunki zawodowe.

Uczestniczka pierwszej edycji Farmy jest wizażystką i fotomodelką. W sieci możemy dotrzeć do wielu sesji, w których brała udział. Trzeba przyznać, że jej figura i uroda mogą robić naprawdę duże wrażenie.

Sama mówi o sobie, że nie da się nudzić w jej towarzystwie. Należy do grona osób otwartych i tych, które otwarcie mówią, co myślą. Ponadto, potrafi być asertywna. Uwielbia aktywność fizyczną, a sport to jej pasja.

Gosia Karolczak Farma
Gosia wzięła udział w programie Farma

Zobacz także: Co wiemy o Kubie Zimowskim z Farmy?

Gosia Karolczak: Farma

Udział Gosi w Farmie to dla niej także spore wyzwanie. Wszystko dlatego, że nie jest fanką porannego wstawania, a to jedna z konieczności mieszkania w wiejskim gospodarstwie. Oprócz tego, boi się dużych zwierząt, których także nie da się omieszkać na farmie. Mimo to, zapewnia, że udowodni sobie oraz wszystkim telewidzom, że żadne wyzwanie nie stanowi dla niej problemu.

Nie da się ukryć, że udział Gosi w Farmie zapowiada się naprawdę ciekawie. Na pierwszy rzut oka jej relacje z pozostałymi uczestnikami nie zapowiadają się najlepiej, jednak wszystko może ulec zmianie na przestrzeni wspólnie spędzonych dni oraz zadań do wykonania.

https://www.instagram.com/p/CYr8YWxgPt7/

Gosia Karolczak: Instagram

Profil Gosi na Instagramie znajdziemy pod nazwą @marjorie69_k. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz