„Farma”: Jak będą mieszkać uczestnicy nowego reality-show? Mamy zdjęcia!

17 stycznia 2022
Przez: : M.J

Nowe reality-show stacji Polsat startuje już 17 stycznia. Uczestnicy programu zostaną zamknięci w wiejskim gospodarstwie z dala od cywilizacji. Ich głównym celem będzie wygranie nagrody głównej, którą w tym programie jest tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych. Zobaczcie, w jakich warunkach będą mieszkać przez kilkanaście tygodni uczestnicy Farmy.

Zasady nowego reality-show

Programy typu reality-show w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że kolejne stacje decydują się na emisję programów, w których udział biorą zwykli ludzie spragnieni wrażeń. Farma to nowy format stacji Polsat, który można śmiało powiedzieć jest połączeniem wszystkich reality-show, które do tej pory leciały na naszych ekranach. Kilkunastu śmiałków w różnym wieku i z różnym doświadczeniem będzie sprawdzało swoich sił na gospodarstwie.

Zobacz także: Gdzie oglądać odcinki Farmy? Są dwie opcje!

Zobacz także: Poznajcie wszystkich uczestników Farmy!

Bez wątpienia w tym programie nie zabraknie emocji. Produkcja zadbała o to, aby na gospodarstwie zamieszkały ze sobą skrajnie różne charaktery. Tym samym uczestnicy nie tylko będą musieli znosić siebie nawzajem przez kilka tygodni, ale również pokazać swoją siłę charakteru i dzielić się obowiązkami, aby zdobyć wodę, czy pożywienie. Program poprowadzą dla nas Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Farma.
scena z: Ilona Krawczyńska, Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Uczestnicy zamieszkają na pięknym wiejskim gospodarstwie, które znajduje się na terenie Puszczy Noteckiej. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia Farmy. Choć jej mieszkańcy będą odcięci od cywilizacji, to musicie przyznać, że niejeden z Was marzy o chwili spędzonej w tak uroczym miejscu.

Tak będą mieszkać uczestnicy nowego reality-show

Farmerzy w programie będą musieli zmierzyć się z gotowaniem potraw na palenisku, czy pracą ze zwierzętami. Do tego wszystkiego nie mogą liczyć na bieżącą wodę, czy łączność z Internetem. Zobaczcie, jak prezentuje się gospodarstwo!

Program Farma.

Tak będą mieszkać uczestnicy programu stacji Polsat.
Farma.
Jadalnia.
Farma.
Kuchnia na Farmie.
Farma
Pracownia.
Farma
Palenisko do przygotowywania jedzenia.
Program Farma.
Gospodarstwo na Farmie.
Program stacji Polsat Farma.
Zagrody dla zwierząt.

Musicie przyznać, że patrząc na powyższe zdjęcia gospodarstwo wygląda naprawdę imponująco. Czy każdy z uczestników poradzi sobie mieszkając na Farmie? O tym przekonamy się już niebawem. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 w stacji Polsat.

Źródło: Instagram programu Farma

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej