Połącz się z nami

„Farma”: Kim są uczestnicy nowego reality-show stacji Polsat? Przedstawiamy wszystkich mieszkańców Farmy

Wszyscy uczestnicy Farmy

Rozrywka

„Farma”: Kim są uczestnicy nowego reality-show stacji Polsat? Przedstawiamy wszystkich mieszkańców Farmy

17 stycznia na antenie stacji Polsat pojawi się reality-show, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Program Farma ma szanse stać się wielkim hitem. Poznajcie wszystkich uczestników, którzy zawalczą o główną nagrodę.

Krawczyńska i Zawadzka
Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka

O czym jest program Farma?

Reality-show Farma zadebiutuje w telewizji Polsat już 17 stycznia. Odcinki nowego programu prowadzonego przez Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską emitowane będą przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 20.00.

Zasady programy są proste. Uczestnicy wybrani podczas castingu przez sześć tygodni mieszkać będą na farmie położonej w Puszczy Noteckiej. Mieszkańcy gospodarstwa pozbawienie zostają dostępu do mediów, a co za tym idzie także kontaktu z bliskimi. Ich zadaniem będzie dbanie o farmę, zamieszkujące w niej zwierzęta oraz o siebie.

Zobacz także: Jakie są zasady programy Farma?

Trudnością dla uczestników Farmy będą nietypowe warunki. To oni sami będą musieli przygotowywać dla siebie posiłki, a do wyboru będą mieli jedynie to, co znajdą na gospodarstwie. Mieszkańcy Farmy dostaną zaledwie jeden kilogram mąki raz kilka konserw. Dodatkowe jedzenie będzie do wygrania w konkurencjach, w których będą brali udział. Co tydzień z programem żegnać będzie się jedna osoba. W finale do wygrania jest 100 tys. złotych, a o tym, kto wygra, zdecydują ostatecznie widzowie.

Kim są uczestnicy Farmy?

Kuba Wojnowski „Wojna” z Pionek pod Radomiem – 33 lata

Uczestnik nowego reality-show Farma od siedmiu lat mieszka w Oslo, gdzie pracuje jako barman. Kiedyś trenował sambo i brazylijskie Jiu-Jitsu. Od pewnego czasu jest singlem i nie ukrywa, że chciałby odnaleźć swoją drugą połówkę.

Tomasz Bodziony z Zakopanego – 40 lat

Tomek z zawodu jest leśnikiem. Atutami 40-latka są silny charakter, trzymanie się wpojonych wartości oraz zadaniowe podejście do życia.

Kina Kaleta z Łodzi – 34 lata

Kinia to nauczycielka nauczania początkowego. Aktualnie pracuje na Uczelni Wyższej. Jak sama o sobie mówi, jest wulkanem energii. Pasjonują ją sporty ekstremalne takie jak skoki na bungee i spadochronowe.

Karol Da Costa z Krakowa – 31 lat

Kolejny mieszkaniec Farmy to Karol. 31-latek pracuje jako trener personalny i ponadto prowadzi swój kanał fitness na platformie YouTube.

Marta Basandowska z Krakowa – 31 lat

Marta to podróżniczka, która kocha naturę. Pasjonuje ją wiele dziedzin począwszy od budowlanki, gotowania, a kończąc na modzie.

Rafał Rzemek z Pułtuska – 22 lata

22-letni uczestnik Farmy to tancerz, który twierdzi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Marzy o sławie i wielkiej karierze. Nie ukrywa, że chciałby mieć swój program w telewizji.

Monika Idzikowska z Sochocina pod Płońskiem – 43 lata

Monika to emerytowana policjantka. Pasją 43-letniej uczestniczki Farmy jest strzelectwo oraz fitness. Uwielbia tatuaże, aktywność fizyczną oraz adrenalinę.

Beata Lisowska z Radlina – 39 lat

Chociaż aktualnie Beata mieszka w Polsce, wiele lat swojego życia spędziła za granicą. 39-latka poświeciła się macierzyństwu. Jej wielką pasją są podróże oraz ogród.

Karol Kotomski z Warszawy – 32 lata

Karol pracuje jako fryzjer. Co ciekawe, od prawie roku żyje w dwóch krajach – na Malcie i w Warszawie. Jego ciało zdobi wiele tatuaży, które uwielbia. W wolnych chwilach dba o aktywność fizyczną i uprawia sport.

Iza Staniszewska „Ruda” z Łodzi – 50 lat

50-letna mieszkanka Farmy jest właścicielką agencji reklamowej. Jej pasją są podróże i fotografia, ponadto ogromną satysfakcję sprawia jej gotowanie.

Kinga Kazimierczak z Łodzi – 20 lat

Na co dzień najmłodsza uczestniczka Farmy mieszka i pracuje w Łodzi jako rejestratorka medyczna. Ponadto 20-latka studiuje fizjoterapię.

źródło: Instagram Farmy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry