“Farma”: Poznajcie zasady nowego programu Polsatu!

Słowa kluczowe:
farmapolsatuczestnicyzasady
12 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Już 17 stycznia startuje nowe reality- show Polsatu. Produkcja ujawniła już pierwszych uczestników, którzy zamieszkają na wsi. My zdradzamy zasady programu Farma!

O czym jest Farma?

Farma to nowe reality-show, które widzowie niebawem będą mieli okazję poznać. Program w Norwegii doczekał się już 22 sezonów, a jego format powielany był w ponad dwudziestu innych krajach. W Polsce po raz pierwszy na ekranach Farma pojawi się 17 stycznia i emitowana będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 20 w Polsacie.

Prowadzącymi reality-show zostały Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Uczestnicy to ludzie, którzy na co dzień wiodą nowoczesny styl życia. W programie zmierzą się ze swoimi słabościami i zamieszkają na wsi bez prądu, bieżącej wody i internetu. Będą musieli podjąć się pracy na Farmie, z którą wcześniej nie mieli styczności.

Mieszkańcy farmy przez sześć tygodni będą pracować na wsi, dokładnie w siedlisku w lesie Puszczy Noteckiej. Na co dzień do jedzenia uczestnicy będą mieli jedynie warzywa i owoce, trochę mąki i konserwy mięsne. Na pozostałe smakołyki farmerzy będą musieli zapracować.

Zobacz także: Uczestnicy w programie Farma

Produkcja ujawniła już tożsamości pierwszych uczestników, wśród których znaleźli się między innymi fryzjer gwiazd, nauczycielka, leśnik, emerytka i kilku innych. Komu najlepiej poradzi sobie w roli Farmera i zwycięży w programie?

Uczestnicy Farmy
“Farma” – uczestnicy

Farma- zasady gry

W pierwszym dniu na Farmie uczestnicy wybiorą farmera Tygodnia, który odpowiedzialny będzie za porządek, a pomocna mu w tym będzie Księga Farmy, w której zapisywane będą wskazówki i zasady życia na roli. Co tydzień z programem będzie zagnała się jedna osoba, a wygra ten, kto najlepiej będzie radził sobie na Farmie. Zwycięzca zdobędzie tytuł Super Farmera i wygra 100 tysięcy złotych. O tym, który z uczestników zwycięży zadecydują widzowie podczas finału reality-show.

Premiera Farmy 17 stycznia o godzinie 20 w telewizji Polsat.

Będziecie oglądać?

Źródło: Polsat, Instagram Farmy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej