„Farma” odc. 1: Poznaliśmy uczestników programu! Szykuje się kolejny HIT?

17 stycznia 2022
Przez: : J.J

Za nami premierowy odcinek nowego reality-show Polsatu – programu Farma. W pierwszym odcinku poznaliśmy grono uczestników, którzy chcieli sprostać obowiązkom wsi. Czy wszyscy dadzą radę? Jak wyglądało ich pierwsze zderzenie z wiejskim życiem? Zobaczcie, co wydarzyło się w pierwszym odcinku.

Nowe reality-show Farma

Farma to nowe reality-show w polskiej telewizji. Prowadzącymi program zostały Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska. Uczestnicy programu różnią się od siebie nie tylko wiekiem, ale spojrzeniem na świat. Jak poradzą sobie na farmie, gdzie muszą sprostać obowiązkom wiejskiego życia? Tego dowiemy się z każdym kolejnym odcinkiem. Program będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Pierwszy odcinek

Do programu zgłosili się następujący uczestnicy:

  • Kinia, Monika, Beata, Iza, Marta i Kinga
  • Kuba, Tomek, Rafał, Lolek i Karol

Zobacz także: Jeden z uczestników zna się z gwiazdami polskiego show-biznesu! O kim mowa?

Grono farmerów zamieszka na wsi, gdzie stawi czoło nowym wiejskim wyzwaniom. Już pierwsze chwile w nowym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku zweryfikowały predyspozycje uczestników.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska już na wstępie zapowiedziały uczestnikom, że czeka ich wiele pracy. Gospodynie nowego reality-show zwróciły uwagę na zwierzęta, które są teraz pod ich opieką:

„Jeżeli ktokolwiek z premedytacją, przez zaniedbanie bądź z własnej głupoty wpłynie na szkodę zwierząt dyscyplinarnie opuści farmę!” – zapowiedziały.

Farma

Uczestnicy w pierwszym odcinku musieli wytypować lidera, czyli jednego z uczestników, który rozdzieli zadanie i będzie odpowiedzialny za wszystkie zadania w pierwszym tygodniu. Decyzją ich był to Tomek z Zakopanego, który oprócz obowiązków otrzymał również przywilej w postaci osobnej, luksusowej izby z wygodnym łóżkiem.

W pierwszym odcinku dowiedzieliśmy się co uczestnicy zabrali ze sobą do Puszczy Noteckiej. Wśród zabranych rzeczy znalazły się pomocne rzeczy jak karimata, śpiwór, sznurek czy krzesiwo. Niektórzy jednak zaskoczyli swoim wyborem zdradzając, że na wieś zabrali maskotkę w kształcie świnki.

Zobacz także: Jak wygląda farma położona w Puszczy Noteckiej

Uczestnicy programu Farma
Uczestnicy programu Farma

Jak podobał się Wam pierwszy odcinek? Będziecie oglądać?

Źródło: Materiały prasowe Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz