”Farma”: Karol Kotomski to fryzjer gwiazd! Zobaczcie, z kim współpracował!

16 stycznia 2022
Przez: : M.J

17 stycznia startuje nowa produkcja stacji Polsat. Na Farmie bez kontaktu ze światem zewnętrznym zamieszka kilkunastu śmiałków, a jednym z nich będzie Karol Kotomski. Jak się okazuje, nie będzie to debiut 32 w telewizji, gdyż miał on już okazję współpracować przy wielu produkcjach z największymi gwiazdami z polskiego show-biznesu.

Farma

Uczestnicy, którzy zdecydowali się wziąć udział w nowym programie stacji Polsat, na sześć tygodni zamieszkają w Puszczy Noteckiej, aby sprawdzić swoją wolę walki o przetrwanie. Będą również musieli zadbać nie tylko o siebie nawzajem, ale również o zwierzęta, które zamieszkają wraz z nimi na gospodarstwie.

Zobacz także: Poznaj wszystkich uczestników programu Farma.

Produkcja zdradziła już nam kogo zobaczymy na ekranach naszych telewizorów. Jak się okazuje, jednym z uczestników będzie 32-latni Karol Kotomski, który spróbuje swoich sił na Farmie.

Karol Kotomski.
Karol Kotomski zamieszka na Farmie.

Karol jest ciekawym świata kreatywnym mężczyzną, który od roku żyje pomiędzy Maltą, a Warszawą. Jest fanem tatuaży i lubi dbać o swoją sylwetkę. Co więcej, Karol zwany również Lolkiem jest fryzjerem, a na jego profilu w mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć z gwiazdami, które miały tę okazję i trafiły w ręce Karola.

Karola z Farmy jest fryzjerem gwiazd

Jak większość uczestników programu Farma również Karol jest aktywnym użytkownikiem swojego profilu na Instagramie. To właśnie tam znajdziemy mnóstwo zdjęć 32-latka ze znanymi osobami ze świata polskiego show-biznesu. Jak się okazuje, nie tylko prywatnie zajmuje się włosami znanych osób, ale również tworzył fryzury dla aktorów w filmie Jak poślubić milionera, w którym zagrała m.in. Małgorzata Socha i Mikołaj Roznerski.

Zobacz także: Farma przebije program Rolnik szuka żony?

Z Karolem współpracowały również Sandra Kubicka, czy Anna Dereszowska.

Również Zenek Martyniuk korzystał z usług uczestnika pierwszej edycji programu Farma.

Czy Karol odnajdzie się w programie i udowodni, że oprócz talentu fryzjerskiego jest również mężczyzną, który sprawdzi się w warunkach survivalowych? Jak się okazuje, zawsze chciał się sprawdzić w takim programie!

Będziecie oglądać Farmę?

Źródło: Instagram Farmy / Karola Kotomskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz