„Farma”: Poznajcie pierwszych uczestników nowego reality-show Polsatu!

7 stycznia 2022
Przez: : M.J

Już 17 stycznia na naszych ekranach pojawi się nowa produkcja stacji Polsat. Gospodyniami programu Farma zostały Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Kim są pierwsi uczestnicy, którzy będą walczyli o główną nagrodę w wysokości 100 tys. zł i tytuł Super Farmera?

Na czym polega program Farma?

W XXI wieku mało kto potrafi sobie wyobrazić życie bez prądu, wody i internatu. To właśnie nowa produkcja stacji Polsat ma szansę przełamać schematy i zdobyć serca widzów. Zasady programu są bardzo proste. Śmiałkowie, którzy zdecydują się na udział w polsatowskim reality-show będą musieli przełamywać własne bariery i walczyć o przetrwanie. Ten format został wyemitowany w ponad 20 krajach i w każdym z nich stał się hitem tamtejszej telewizji. Czy tak będzie również w Polsce?

Na sześć tygodni uczestnicy zamieszkają w Puszczy Noteckiej, aby sprawdzić swoją wolę walki o przetrwanie. Nie tylko będą pozbawieni kontaktu ze światem zewnętrznym, ale również będą musieli zadbać o swoje gospodarstwo i znajdujące się w nim zwierzęta. Dodatkowo muszą przede wszystkim dbać o siebie nawzajem. Dostaną kilogram mąki oraz kilka konserw, a dodatkowo będą żywić się warzywami z ogrodu oraz z drzew owocowych. O dodatkowe pożywnie będą walczyć na gospodarstwie wygrywając zadania. Co tydzień jeden uczestnik będzie żegnał się z programem.

Zobacz także: Poznaj więcej szczegółów na temat programu Farma!

Program startuje już 17 stycznia na antenie Polsat. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Produkcja powoli zdradza, kto zdecydował się na udział w programie. Poznajcie pierwszych uczestników.

Kto weźmie udział w programie Farma?

Jako pierwsi na farmie zamieszkają Tomasz, Kinga i Iza (Ruda).

“Tomasza. Leśnik z Zakopanego, specjalista od zadań trudnych, drwal z krwi i kości. Jego mocną stroną jest silny charakter, trzymanie się wpojonych wartości oraz zadaniowe podejście do życia 💪”

Uczestnik programu Farma.
Tomasz zamieszka na Farmie.

“Kinga. Rejestratorka medyczna z Łodzi, marzycielka kochająca zwierzęta, ma predyspozycje do bycia liderem. Jest spontaniczna, towarzyska i gotowa na nowe wyzwania 🤸‍♀”

Uczestniczka programu Farma.
Kinga zamieszka na Farmie.

“Iza. Bizneswoman z Łodzi, właścicielka agencji reklamowej, jej pasje to podróże i fotografia, uwielbia gotować, inspirują ją kuchnie wielu kultur. wielbia poznawać nowych ludzi, kocha przyrodę i gry zespołowe. Żyje pełnią życia, stara się nie tracić ani chwili. Najważniejsze to „tu i teraz” 🍎🌿”.

Uczestniczka programu Farma.
Iza zamieszka na Farmie.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Farmy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej