„Farma”: Rafał chciał opuścić program! Wiemy, który uczestnik nie przypadł mu do gustu!

20 stycznia 2022
Przez: : J.J

Jednym z uczestników, którego oglądamy w nowym programie Farma jest Rafał Rzemek. Jak się okazuje początki wcale nie były łatwe a Rafał chciał nawet zrezygnować z udziału w nowym formacie. Zobaczcie, co przyznał w jednym z wywiadów.

Nowy format reality-show Farma

Farma to nowy program w polskiej telewizji. Zasady i charakterystyka programu różni się od tych, które do tej pory proponowały nam stacje telewizyjne. Tym razem uczestnicy wyjeżdżają na farmę położoną w Puszczy Noteckiej. Odcięci od wody i prądu muszą sprostać obowiązkom wsi i opiece nad zwierzętami. Jedzą to, co zdobędą a produkcja zadbała o to, by widzowie nie mogli się nudzić wciąż przygotowując dla farmerów i farmerek nowe zadania.

Wielkimi krokami zbliżamy się do eliminacji, które przerwały już sielankę uczestników. Mieszkający pod jednym dachem obcy sobie ludzie musieli liczyć się ze zgrzytami, które pojawiły się w pierwszych odcinkach.

Zobacz także: Pierwsze konflikty uczestników Farmy

Farma w Puszczy Noteckiej
Farma

Rafał z programu Farma

Jednym z uczestników programu Farma jest Rafał Rzemek. Na co dzień jest instruktorem grup tanecznych oraz uczestniczy w warsztatach i zawodach tanecznych.

W jednym z wywiadów Rafał przyznał, jak wyglądało jego pierwsze zetkniecie się z Farmą. W rozmowie z portalem Pomponik przyznał:

“Na starcie to było tak…ja jechałem tam i mówię obym nie odpadł w jakimś pierwszym odcinku, ja nie znałem w ogóle formatu, nic nie wiedzieliśmy. Ja po prostu nie chciałem odpaść gdzieś tam na początku a jak już tam wszedłem, zobaczyłem mówię wow…(…)”

Rafał został zapytany o to, czy w pierwszej chwili kiedy poznał innych uczestników myślał, że którymś z nich mógłby się nie dogadać. Jak się okazuje, Rafał czuł się na tyle źle, że wydawało mu się, że z nikim się nie złapie kontaktu i powinien opuścić program:

“Szczerze to ja sądziłem, że z nikim się tam nie dogadam…jak mam być szczery. Ja w ogóle pierwsze dni tam to w głowie miałem to, że muszę stamtąd odejść. Nie czułem się tam w ogóle(…) Ja chciałem się stamtąd w ogóle wyeliminować. Nie czułem vibe’u z nikim, nie miałem z kim rozmawiać(…)” – przyznał szczerze.

Zobacz także: Wszystko o Rafale z Farmy

Rafał z Farmy
Rafał Rzemek

Myślicie, że Rafał dojdzie daleko w programie Farma? Kibicujecie mu w drodze do wygranej?

Źródło: Pomponik, Materiały prasowe Polsatu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej