„Farma”: Pomysł Marty na podział wygranej spotkał się z ostrą reakcją widzów: „Idiotyzm”!

19 stycznia 2022
Przez: : J.J

Marta z programu Farma już w trzecim odcinku zaproponowała reszcie uczestników, by podzielić główną nagrodę po równo na wszystkich, niezależnie od wygranej. Zaskakujący pomysł, szybko spotkał się z ostrą reakcją widzów, którzy nie ukrywają swojego niezrozumienia z kontrowersyjnego pomysłu farmerki.

Ostatnie wydarzenia na Farmie

Za nami 3 odcinek programu Farma, który z odcinka na odcinek ściąga przed szklane odbiorniki coraz więcej widzów. Nowe reality-show różni się zasadami i charakterystyką od innych formatów, które do tej pory mogliśmy oglądać w polskiej telewizji.

W trzecim odcinku skończyła się sielanka wśród uczestników. Marta i Iza źle wykonały zadanie, przez co grupa nie otrzymała ziemniaków, które mogłaby przeznaczyć na ciepły posiłek. Tomek oddał swój immunitet Kindze, co nie spodobało się reszcie grupy, a Kinia budując totem zezłościła innych farmerów i farmerki.

Zobacz także: Relację z trzeciego odcinka programu Farma

Kontrowersyjny pomysł Marty

Tuż przed pierwszą eliminacją, która będzie miała miejsce podczas kolejnego odcinka Marta zwierzyła się reszcie uczestników ze swojego pomysłu.

Marta z Farmy
Marta – uczestniczka programu Farma

Zobacz także: Wszystko na temat Marty z Farmy

Farmerka zaproponowała uczestnikom, by Ci niezależnie od wygranej podzielili się kwotą 100 tysięcy po równo. Niezależnie od tego kto odpadłby najszybciej, a kto dalej pracował w gospodarstwie przez kolejne tygodnie wszyscy otrzymaliby takie samo wynagrodzenie, które sięgałoby około 5 tysięcy “na głowę”.

Kiedy Karol zaproponował swojej koleżance, by lepiej całą kwotę przeznaczyć na cele charytatywne a nie dzielić jej, Marta przyznała jednak, że potrzebuje pieniędzy, a pomóc mogą po emisji programu, używając do tego swojego wizerunku.

Widzowie ostro zareagowali na pomysł farmerki. Wiele osób uważa go za niesprawiedliwy, a idee Marty za manipulację:

“😂😂😂😂 Marta potrzebuje kasy wiec zamiast isc do pracy i ją zarobic, poszla do programu i liczy na łaskę innych. Ona programu nie wygra bo jest aspoleczna.”

“Sama idea w sobie bardzo fajna, lecz wydaje być się nieszczera. Niby stówki nie chce , ale już 5 tysięcy na cel charytatywny to żal oddać”

“Idiotyzm, jaki sens miałoby wówczas granie do końca, jeśli i tak dostałoby się tyle samo co osoba która odpadła pierwsza?? Dzielić się mozna z kimś jeśli się z nim współpracuje, razem kogos eliminuje a nie ze wszystkimi.”

“Chory pomysł jak i jego autorka. Kompletnie nie da się jej słuchać. Niby nie chce kasy podzielmy ale jednak chce 😂”

A Wy, co uważacie o pomyśle Marty?

Źródło: Instagram Programu Farma

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej