Marta Basandowska: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

13 stycznia 2022
Przez: : KS

Marta Basandowska weźmie udział w pierwszej polskiej edycji programu Farma, który swoją premierę będzie miał już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Wszystko wskazuje na to, że to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Marta Basandowska: wiek

Z informacji, do których możemy dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Marta ma 31 lat. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w Krakowie. Na co dzień pracuje jako scenografka i performerka. Jednakże, ma wiele różnorodnych zainteresowań.  Między innymi są to budowlanka, gotowanie, a także moda.

Uczestniczka Farmy uwielbia podróżować, a dzięki pracy, którą wykonuje miała okazję poznać kilka zakątków na świecie. Mianowicie, zwiedziła już Chiny i Amerykę Łacińską. Tam prezentowała instalacje, których jest autorką.

Marta to typ osoby, która jest bardzo ciekawa życia. Zdaje sobie sprawę z tego, że żadnego dnia nie możemy przeżyć ponownie i z każdego stara się brać pełnymi garściami. Stara się spełniać marzenia, żyć pełnią życia i nie poddawać się nawet, jeśli napotkają ją jakieś przeciwności losu.

Marta Basandowska Farma
Marta Basandowska z Farmy

Zobacz także: Co wiemy o Kindze Kalecie z programu Farma?

Marta Basandowska: Farma

31-latka uważa się za lidera i  najlepiej czuje się gdy może sama o sobie decydować i nie być od nikogo zależną. Lubi rywalizację, a jeszcze większą satysfakcję przynosi jej wygrana. Mimo to, zdradziła, że jest także towarzyska. Oprócz tego, potrafi rozładować napiętą sytuację w grupie.

Pierwszy odcinek programu Farma, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję obejrzeć już 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Przez kilka tygodni uczestnicy będą rywalizować między sobą w wiejskich okolicznościach. Widzowie natomiast mogą śledzić ich poczynania od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00.

Marta Basandowska: Instagram

Marta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @martabasandowska. Prócz jej zdjęć, znajdziemy tam również wiele wątków powiązanych ze sztuką.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz