Połącz się z nami

Felicjańska potwierdziła rozstanie z Montaną ! To koniec szalonej miłości!

Ilona Felicjańska i Paul Montana

News

Felicjańska potwierdziła rozstanie z Montaną ! To koniec szalonej miłości!

Ilona Felicjańska potwierdziła rozstanie z Paulem Montaną. Ich szalona miłość niespodziewanie dobiegła końca, a zaledwie cztery miesiące temu para stanęła na ślubnym kobiercu. Zobaczcie, co wyznała w jednym z wywiadów!

Ilona Felicjańska i Paul Montana zakończyli swój związek. Od kiedy na jaw wyszło, że ta dwójka jest razem, wiele osób martwiło się o modelkę. Paul i Ilona zapewniali o swojej miłości, jednak nie brakowało ekscesów z udziałem tej dwójki. Przypomnijmy w skrócie, że głośno zrobiło się na ich temat, kiedy zostali aresztowania na Florydzie. Nastąpienie cztery miesiące temu w Londynie odbył się ich ślub, a świeżo upieczony małżonek chętnie chwalił się roznegliżowanymi zdjęciami swojej żony w mediach społecznościowych. Zobaczcie: Upokarzające zdjęcia Ilony Felicjańskiej z dnia ślubu trafiły do sieci! Nie za ostro? [ZDJĘCIA]

Ostatnio oni sami ponownie wywołali zamieszanie w mediach, kiedy najpierw Paul zmienił swój status związku na „w separacji”, a następnie opublikował prywatną wiadomość od Ilony, która brzmiała:

„Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś „single”, bo masz żonę. Nie mamy rozwodu, a takie działania są na twoją niekorzyść. To znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. Dla mnie ok. Tak robiłeś od początku naszej znajomości. Nie wiem, jak to się będzie miało do ugody rozwodowej”

Teraz w rozmowie z jednym z portali Ilona potwierdziła, że to małżeństwo dobiegło już końca! Zobaczcie!

Felicjańska potwierdziła rozstanie z Montaną !

Modelka w rozmowie z „Super Expressem” potwierdziła doniesienia mediów. Jak zaznaczyła, już czas skończyć, się oszukiwać, bo nawet największa miłość czasami przynosi ogromny ból:

„Tak. Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć, jak ta”

Felicjańska niestety nie ma szczęścia w miłości. Niemniej jednak mamy nadzieję, że znajdzie spokój u boku osoby, która wyprowadzi ją na prostą!

Spodziewaliście się tak szybkiego zakończenia tej relacji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry