Filip Chajzer jednak odchodzi z „Dzień Dobry TVN”?! Szykują się ogromne zmiany…

1 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Filip Chajzer od paru lat tworzył zgrany duet prowadzących wraz z Małgorzatą Ohmę. Jak się okazuje, dziennikarz kończy swoją przygodę z telewizją śniadaniową, a zająć jego miejsce ma znany dziennikarz konkurencyjnej stacji Telewizji Polskiej. Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

Filip Chajzer to polski prezenter radiowy i telewizyjny. Od lat związany ze stacją TVN. Od maja 2011 roku pracował jako reporter w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. W kolejnych latach prowadził wakacyjne wydanie programu a od 2019 roku dołączył na stałe do grona prowadzących. Na swoim koncie ma również współprowadzenie innych programów rozrywkowych takich jak: Mali giganci, Dom marzeń, Hipnoza oraz wiele, wiele więcej.

Chajzer w DDTVN

Chajzer w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN tworzy zgrany i bardzo optymistyczny duet z Małgorzatą Ohme. Choć ostatnio spekulowano na temat tego, że dni dziennikarza są policzone – Filip postanowił uciąć plotki i skomentować swoje odejście ze znanej i lubianej telewizji śniadaniowej.

Zobacz także: Chajzer o odejściu z DDTVN.

Chajzer kończy przygodę z Dzień Dobry TVN?

Pomimo ostatniego szumu związanego z odejściem Chajzera i słów dzienniakrza, w których zaprzeczył temu, na profilu prowadzącego DDTVN pojawił się zaskakujący i długi post. Filip informuje o swoim rejsie dookoła świata, a co ciekawsze – jego zastępstwie w programie. Chajzer przyznał, że choć miała być to niespodzianka, wygadał się Marcin Prokop. Filip poinformował, że odchodzi z śniadaniówki a jego miejsce zajmie jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej – Tomasz Kammel:

“Historyczne zdjęcie. Kapitan Roman Paszke @romanpaszkeofficial, dyrektor mojego rejsu dookoła świata założył właśnie ostatnie trytytki (zwane też w innych regionach Polski trytkami) na szekle. Kapitan Filip Chajzer w morze wychodzi o 11:00 z mariny w Gdyni. Przede mną 12 miesięcy samotnego rejsu. Spotkania z Polonią w kolejnych portach na trasie. Trasa jest dostępna na stronie @dziendobrytvn. Nie życzmy powodzenia kapitanowi. Życzmy dobrze Polsce. Oraz Tomkowi Kammelowi @tomaszkammel, który zastąpi teraz kapitana na lądzie. Miała być niespodzianka, ale redaktor Prokop @_marcinprokop_ już się wysprzęglił na antenie.”

Fani Chajzera od razu wywęszyli żart związany z Prima Aprilis. To tylko kilka z licznych komentarzy:

“Przez 20sekund sie martwilam😂”

“Dobry żart 👏 prawie się nabrałam 👏”

“A to na 1 kwietnia 🤪, czy naprawdę taka wspaniała podróż się odbędzie ?🤔 😀”

A Wy, nabraliście się?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej