Filip Chajzer nie gryzł się w język komentując recenzję Youtubera Książula. Teraz przeprasza…

10 czerwca 2024
Przez: : M.J

Książulo znany Youtuber kulinarny, co bądź recenzuje gastronomiczne miejsca na mapie całej Polski. W ostatnim czasie wziął pod lupę kebabownie Chajzera. W przypadku Kreuzberg Kebap, negatywna recenzja Książula stała się punktem zapalnym, który wywołała emocjonującą reakcję właściciela. Filip Chajzer postanowił jednak wziąć odpowiedzialność za swoje nieprzemyślane słowa i przeprosić. Poznajcie szczegóły.

Książulo ostro ocenił kebaba Chajzera

Filip Chajzer, znany z kariery telewizyjnej, niedawno otworzył w Warszawie lokal gastronomiczny pod nazwą Kreuzberg Kebap. Jednakże, jego nowy biznes szybko stał się tematem kontrowersji po negatywnej recenzji popularnego youtubera o pseudonimie Książulo. Podczas rozmowy na Festiwalu Książki w Opolu, gdzie Chajzer promował swoją autobiografię “Niejednoznacznie pozytywny”, dziennikarka z Radia Opole zapytała go o powody założenia kebabowni oraz o opinię Książula.

Zobacz także: Znany Youtuber ocenił kebaba Chajzera! Wnioski? “trzeba powiedzieć jedno: dramat”

Chajzer nie krył swojego niezadowolenia i w odpowiedzi na pytanie stwierdził:

“Widziałem, jest tak samo do d**y, jak sam autor tej recenzji.” – skomentował słowa i samego Youtubera.

Tak ostra krytyka spotkała się z szybką reakcją Youtubera. Książulo w mediach społecznościowych określił wypowiedź Chajzera jako “żenadę”. Podkreślił również, że większość komentarzy pod wywiadem z Chajzerem potwierdza, iż był to niefortunny ruch ze strony byłego prezentera.

Youtuber nie ograniczył się tylko do krytyki. Dodał, że spodziewa się, iż w przyszłości więcej właścicieli kebabów będzie niezadowolonych z jego recenzji, ale liczy na to, że przynajmniej nauczą się traktować influencera i zwykłych klientów na równi. Sugestia Książula o równości w traktowaniu klientów wskazuje na problem, który według niego istnieje w gastronomii – różne standardy obsługi w zależności od tego, kto przychodzi do lokalu.

Chajzer przeprasza Książulo

Filip Chajzer postanowił wziąć odpowiedzialność za swoje nieprzemyślane słowa i przeprosić Youtubera. Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznał się do błędu:

“Uwaga będzie bez chajzerowania ☺️ a to jakaś nowość, więc warto przeczytać do końca.

Pragnę serdecznie przeprosić Pana @ksiazulo . Po męsku, krótko i konkretnie. Moje słowa były… „z dupy”

Mój biznes powstał z marzeń i faktycznie mam do niego emocjonalny stosunek, który w przypadku mojej wypowiedzi dla radia wziął górę nad klasą, kulturą i elegancją.

To że nie jestem fanem recenzji mojego kebsa nie oznacza, że Pan Książulo nie robi świetnej roboty pomagając rodzinnym biznesom.

My oczywiście przyłożyliśmy się do standaryzacji produktu.

Wprowadzamy dodatkową książęcą porcję mięsa gdyby komuś było mało 👊

Do KRÓLESTWA KEBABÓW @kreuzbergkebap zapraszam na Burakowską 14 👊😂

Nawet najlepszy jutuber nie zje kebsa za Ciebie ❤️

Dobra kończę bo zaczynam chajzerować 😂”

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej