Znany Youtuber ocenił kebaba Chajzera! Wnioski? “trzeba powiedzieć jedno: dramat”

13 kwietnia 2024
Przez: : M.J

5 kwietnia Filip Chajzer oficjalnie otworzył swój punkt gastronomiczny na mapie Warszawy. Food trucka postanowił odwiedzić znany youtuber kulinarny – Mr Kryha. Zobaczcie, jak ocenił kebab serwowany przez dziennikarza.

Food truck Chajzera

Popularny celebryta, Filip Chajzer, otworzył niedawno swoją nową gastronomiczną inicjatywę – Kreuzberg Kraft Kebap. Jednakże nie jest to pierwszy biznes związany z jedzeniem, który próbuje prowadzić. Wcześniej miał franczyzę od Subwaya, ale niestety nie powiodła się ona, co zdaniem dziennikarza było spowodowane otwarciem kebaba w sąsiedztwie. Jednakże teraz Chajzer postanowił spróbować swoich sił na nowo.

Co sprawia, że kebab jest dla Chajzera tak ważny w jego życiu? Okazuje się, że ma to związek z jego wspomnieniami z ponad 30 lat temu, kiedy to pierwszy raz spróbował tego dania w Berlinie Zachodnim, gdzie pracował jego tata. Od tamtej pory smak donera pozostał w jego pamięci, a teraz postanowił go odtworzyć w swojej budce kebabowej.

“Smak donera, na którego zabrał mnie wtedy tata, pamiętam do dzisiaj. Dzisiejsze berlińskie kebaby już tak nie smakują. Poświęciłem dwa lata i dużo pieniędzy, by odtworzyć tamten smak. Mam nadzieję, że się udało.” – przyznał dziennikarz w rozmowie z finanse.wp.pl.

Kreuzberg Kraft Kebap szybko stał się miejscem, które przyciąga tłumy. W pierwszy dzień wiele osób z całego kraju przybyło, aby spróbować kebaba z lokalu samego Chajzera. Jednakże to dopiero początek, gdyż celebryta planuje zrobić z Kreuzberg Kraft Kebap franczyzę, co może doprowadzić do ogólnokrajowego sukcesu.

Zobacz także: Youtuber Książulo wziął pod lupę zakopiańskie kebaby! Wnioski? Lepiej usiądźcie…

Kebab Chajzera w ocenie Mr Kyhę

Krystian Sawicki, znany w sieci jako MrKryha, to jedna z najważniejszych postaci w świecie kulinarnych influencerów, których pasją jest promowanie kebabów najwyższej jakości. Na Instagramie ma prawie 180 tysięcy fanów, a na YouTube ponad 600 tysięcy subskrybentów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu jego treściami.

Regularnie wyrusza w podróże w poszukiwaniu najlepszych kebabów, niezależnie od tego, czy są to dobrze znane miejsca, czy też ukryte klejnoty gastronomiczne. Tym razem jego uwagę przykuła budka prowadzona przez Filipa, gdzie postanowił zbadać, co ta oferta ma do zaoferowania.

Niedawno popularny bloger kulinarny odwiedził Kreuzberg Kraft Kebap, aby ocenić propozycje kulinarną Chajzera. Już na wstępie Youtuber zaznaczył, że kebab Chajzera kosztuje w przedziale od 32.00 do 44.00 złotych.

“Za skandaliczne uważam brak ważenia mięsa oraz to, jak wydawane są zamówienia. Nie ma mowy o żadnej powtarzalności. Byłem tam od godziny 14 do samego zamknięcia i dosłownie każdy kebab był inny. Patrząc na to, trzeba powiedzieć jedno: dramat”

“Poczekałbym, aż ogarnie temat, zacznie ważyć mięso i wydawać takie same zamówienia. Póki co, nie robi wrażenia” – skwitował na koniec.

Youtuber przyznał, że swoje wnioski przekazał samemu Chajzerowi.

“Na obronę można powiedzieć, że dobre składniki. Warszawskie stawki za pracę. Przez to będzie drożej niż w miastach typu Toruń.” – skwitował komentarz jednego z internautów pod swoim filmikiem, który zwrócił uwagę na wysokie ceny kebaba Chajzera.

@mrkryha

Kebab Filipa Chajzera Kreuzberg Warszawa nie robi wrażenia

♬ dźwięk oryginalny – MRKRYHA

Źródło: finanse.wp, TikTok, Instagram Filipa Chajzera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej