Filip Chajzer nie jest już ze swoją partnerką? Oświadczenia pary mogą wiele sugerować

30 maja 2022
Przez: : W.M.

Od kilku dni fani zastanawiają się, co dzieje się w związku Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak. Para w końcu wydała oświadczanie, lecz swoimi słowami wcale nie uciszyła ostatnich spekulacji mediów.

Zdjęcie Filipa Chajzera
Filip Chajzer/fot. Instagram,

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer należy do grona polskich gwiazd, które niechętnie wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że prezenter Dzień Dobry TVN kilka lat temu związał się z dziennikarką Małgorzatą Walczak. Para rzadko pokazywała się na wspólnych zdjęciach i unikała czerwonych dywanów. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn Aleksander.

Zobacz także: Partner Chajzera odchodzi z TVP. Wszystko przez materiały stacji.

Kilka dni temu jeden z portali opublikowali zdjęcia Chajzera z pewną kobietą. Fotki, na których Filip wymieniał czułości z osobą, która nie była jego partnerką, zbulwersowały opinię publiczną. Pudelek postanowił skontaktować się z dziennikarzem, jednak mężczyzna wyznał jedynie, że nic nie wie o takim spotkaniu.

Chajzer rozstał się ze swoją partnerką?

Gdy w sieci pojawiły się zdjęcia Filipa Chajzera z tajemniczą kobietą, fani zaczęli spekulować, że prezenter ma już nową kobietę. Na profilu Małgorzaty Walczak od tego czasu pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrażali ubolewanie nad zachowaniem ojca ich dziecka.

View this post on Instagram

A post shared by Gosia Walczak (@gosia_walczak)

Po pewnym czasie na Instagramie kobiety pojawił się pierwszy wymowny post.

„Być tu i teraz bywa trudno” – napisała Walczak

Niedługo później Małgorzata skasowała jednak swój wpis i zarówno na jej, jak i Filipa profilu pojawiły się takie same oświadczania.

Prezenter DDTVN, który znany jest z tego, że nie lubi komentować publicznie swojego życia prywatnego, poprosił o uszanowanie ich prywatnych decyzji, podkreślając, że dobro ich syna jest dla nich priorytetem.

„Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze” – napisał Filip

źródło: Instagram F. Chajzera/Instagram M. Walczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej