Partnerka Chajzera rezygnuje z pracy w TVP! Wszystko przez materiał z Kingą Rusin!

19 lutego 2020
Przez: : J.J

Matka dziecka Filipa i jego partnerka życiowa powiedziała dość swoim pracodawcom, którzy po raz kolejny wytknęli jego (dawną!) wpadkę telewizyjną na światło dzienne. Dla ukochanego rezygnuje ze współpracy z Telewizją Polską! Partnerka Chajzera rezygnuje z pracy w TVP! Wszystko przez materiał z Kingą Rusin!

View this post on Instagram

A post shared by Gosia Walczak (@gosia_walczak)

Filip Chajzer to jeden z najbarwniejszych dziennikarzy na polskim rynku. Mężczyzna niejednokrotnie udowadnia nie tylko talent i fach dziennikarski, ale również humor i dystans do własnej osoby.

Filip jest również osobą bardzo żywiołową i impulsywną w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzięki temu często dochodzi do kontrowersyjnych sytuacji, które stawiają go w nie najlepszym świetle. Przykładem takiego zdarzenia było to, gdy Filip w zeszłym roku podczas jednego z odcinków “Dzień Dobry TVN” udawał atak paniki – przez co, wiele chorych ludzi mogło czuć się obrażonym. Dziennikarz po wielkiej nagonce na jego osobę przeprosił i przyznał się do błędu zaznaczając, że nie miał zamiaru nikogo urazić.

Jak powszechnie wiadomo wieloletnią partnerką Filipa jest Małgorzata Walczak, która pracuje dla stacji TVP Info. Jak się jednak okazuje, jej przygoda ze stacją właśnie się zakończyła, a wszystko to za sprawą przez niedzielny materiał stacji.

View this post on Instagram

A post shared by Gosia Walczak (@gosia_walczak)

Partnerka Chajzera rezygnuje z pracy w TVP! Wszystko przez materiał z Kingą Rusin!

W tamtejszych wiadomościach krytycznie wyśmiano wówczas relację Kingi Rusin z imprezy oscarowej. Co ciekawsze stacja postanowiła nawiązać również do konkurencji – TVNu i jednego z dziennikarzy, a dokładniej Filipa Chajzera. Stacja wyciągnęła na światło dzienne wpadkę Filipa związaną z atakiem paniki. To bardzo nie spodobało się jego partnerce, na tyle, że postanowiła pożegnać się z pracodawcą – Telewizją Polską.

Na swoim profilu kobieta przyznała, że jest już to trzeci i zapewne ostatni raz, kiedy żegna się ze stacją. Decyzja Małgorzaty zdominowana była złym przedstawieniem osoby jej ukochanego. Materiał uderzył w jej rodzinę, która jest dla niej najważniejsza, dlatego właśnie kończy współpracę z Telewizją Polską!

“Czas znowu pożegnać się z TVP…podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci … W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam. Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem , jest dla mnie nie do zaakceptowania . Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską…wybieram rodzinę i jej dobro.
Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować , naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy .”

View this post on Instagram

A post shared by Gosia Walczak (@gosia_walczak)

To bardzo odważna decyzja Małgorzaty, jednak w pełni zrozumiana. Trzymamy kciuki za dziennikarkę, aby znalazła nowe miejsce, w którym będzie się przede wszystkim dobrze czuła!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej