Filip Chajzer pochwalił się swoją 5-metrową choinką – jest olbrzymia!

7 grudnia 2020
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliżają się Święta, a celebryci pokazują swoje udekorowane wnętrza. Tak zrobił również Filip Chajzer, który pochwalił się swoją 5-metrową choinką! Zobaczcie, jak się prezentuje!

Filip Chajzer to odważny i kontrowersyjny dziennikarz, o którym nie przestaje być głośno. Prezenter popularnego, śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN” cieszy się dużą sławą, a jego reportaże oglądają tysiące osób. Prowadził również takie programy jak “Mali giganci”, “Dom marzeń” czy “Hipnoza”. Warto wspomnieć, że Filip wraz ze swoim ojcem Zygmuntem wspólnie wystąpili w trzecim sezonie programu “Ameryka Express”.

Zobacz także: Luksusowy zimowy ogród Chajzera zachwycił internautów! To marzenie wielu osób!

Filip Chajzer pochwalił się swoją 5-metrową choinką!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Za nami już Mikołajki, a więc klimat nadchodzących Świąt daje się coraz bardziej odczuć. Świąteczny wystrój mieszkania to jeden z elementów przygotowań do tego wyjątkowego czasu. W związku z tym, celebryci i znane osobistości coraz chętniej dzielą się swoimi pomysłami na dekoracje jak i choinkami. Tak postąpił również Filip Chajzer, który pochwalił się swoją 5-metrową choinką! Trzeba przyznać, że drzewko o tak ogromnych rozmiarach robi piorunujące wrażenie! Dziennikarz zamieścił na Instagramie post, w którym napisał:

“Znak czasów… Pierwsza w życiu choinka kupowana on-line 🎄 i dwa spostrzeżenia 😉 jak zamawiasz na oko “5 metrów” wyobrażając sobie 3, to już wiesz jak wygląda 5 metrów 😂” – napisał w opisie Filip.

Dodał również, że decydując się na choinkę tak ogromnych rozmiarów należy wziąć pod uwagę również aspekt logistyczny. Aby ustawić choinkę Filipa, potrzebna była ekipa widoczna na poniższym zdjęciu:

Trzeba przyznać, że choinka wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów, którzy zasypali Filipa komentarzami. Wśród nich czytamy:

“Najpiękniejsza choinka jaką widziałam 🌲🎄”

“O wow👏 super😊 tylko zastanawia mnie jedno – jak Ty Ją ubierzesz?”

“Piękna, olbrzymia, cudowna też chcę taką😍😍😍😍😍”

Jak podoba Wam się tak ogromna choinka? Chcielibyście taką mieć?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej