Luksusowy zimowy ogród Chajzera zachwycił internautów! To marzenie wielu osób!

4 czerwca 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer zazwyczaj bardzo chroni prywatności swojej rodziny – na jednym z najnowszych zdjęć podzielił się jednak zdjęciem swojego nowego miejsca wypoczynkowego, które stworzył w swoim domu dla siebie i swoich najbliższych! Zobaczcie! Luksusowy zimowy ogród Chajzera zachwycił internautów!

Filip Chajzer to jeden z najbardziej charakterystycznych dziennikarzy w naszym kraju. Mężczyzna wzbudza wokół siebie sporo kontrowersji i nic w tym dziwnego – jego poczucie humoru bardzo dzieli polskie społeczeństwo – jedni go kochają, inni nienawidzą.

Niemniej jednak fani Filipa bardzo chętnie śledzą jego profil w mediach społecznościowych. Filip prowadzi bardzo aktywnie swój Instagram – obserwuje go aż 774 tysięcy fanów. Profil dziennikarza to zbiór przeróżnych zdjęć – tych pokazujących zwykłą codzienność, czy życie zawodowe. Filip lubi również dodawać zabawne zdjęcia, czy fotografie przedstawiające jego metamorfozę, którą przeszedł na przełomie lat. Zdjęciom zazwyczaj towarzyszy zabawny opis, który potrafi rozśmieszyć internautów do łez. My chętnie informujemy Was o życiu Filipa i jego kolejnych aktywnościach w sieci – na przykład ostatnio, kiedy podzielił się swoją nową fryzurą, czym bardzo zaskoczył internautów – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Luksusowy zimowy ogród Chajzera zachwycił internautów!

Jedno z najnowszych zdjęć Filipa różni się od pozostałych. Dziennikarz postanowił podzielić się nie swoim zdjęciem, a miejscem wypoczynkowym, które stworzył w swoim domu. Niezwykle luksusowy, zimowy ogród Chajzera robi ogromne wrażenie:

“Dialog, a właściwie to monolog brzmiał mniej więcej tak : skarbie ❤️ w tym roku i tak nie będzie wakacji, cały fundusz wyjazdowy wsadziłem w ogród zimowy 💸❄️🏡 i teraz siedząc w ogrodzie bez wiatru, zimna i komarów wiem, że była to najlepsza decyzja ever 😊 @ogrodyzalanowski robota PRIMA SORT 👍👍👍 żeby wszystkim tak w tym kraju się chciało, to faktycznie bylibyśmy drugą Japonią jak wróżył Lech 🍣🎌🙃” – skomentował Filip.

Fani zachwycili się zimowym ogrodem Filipa. W komentarzach oddali temu wyraz:

“Zaszalales 👌 efekt super 😍 znajomi na pewno będą częściej wpadać 🙃😉😅 heheh”

“O hohoooooooooo bajka 😊”

“Wow ale ekstra! Dobrze zagospodarowane pieniążki – i ja to szanuje 👌”

“Moje marzenie “

“Zainspirowales mnie 😁❤”

“Moje marzenie!!! Przepiękny!!!!”

A Wam, jak podoba się ogród Filipa Chajzera? My w 100% podzielamy zachwyt internautów!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej