Filip Chajzer: [wiek, kariera, dziecko, rodzina, Instagram]

14 lutego 2022
Przez: : KS

Filip Chajzer jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej znanych prezenterów telewizyjnych. Widzowie na ekranie mogą oglądać go w różnych produkcjach już od wielu lat. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym!

Filip Chajzer: wiek

Z informacji, od których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Chajzer urodził się 27 listopada 1984 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 37 lat. Pochodzi z Warszawy. Jego ojcem jest dziennikarz i prezenter Zygmunt Chajzer. Ma starszą siostrę Karolinę i młodszą Weronikę.

Mężczyzna w przeszłości zmagał się z depresją, o czym poinformował swoich fanów. Zmagał się również z dużym hejtem w sieci, co otwarcie potępia i sprzeciwia się takim zachowaniom. Ze swoją pierwszą żoną Julią miał syna Maksymiliana, który zginął w wypadku samochodowym. Aktualnie jest związany z Małgorzatą Walczak, która zrezygnowała z kariery dziennikarskiej i jest menadżerką swojego partnera. Owocem ich związku jest syn Aleksander.

Filip Chajzer kariera
Filip Chajzer

Zobacz także: Co wiemy o Wojtku Urbańskim?

Filip Chajzer: kariera

Karierę jako dziennikarz, Chajzer rozpoczynał jako redaktor w popularnych dziennikach i czasopiśmie. Następnie zaczął pracę w telewizji. Dużą rozpoznawalność przyniosła mu rola prowadzącego w programie Dzień Dobry TVN. Oprócz tego, telewidzowie znają go z produkcji Mali giganci, Dom marzeń, Hipnoza i Big Brother Nocą.

Co więcej, wraz z ojcem razem prowadzili kilka audycji. Razem wzięli także udział w programie Ameryka Express, gdzie ostatecznie zajęli piąte miejsce.

Do tej pory, udało mu się zdobyć kilka nagród i wyróżnień za swoją działalność w mediach i karierę dziennikarską.

Filip Chajzer: Instagram

Dziennikarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @filip_chajzer. Na chwilę obecna, jego aktywność śledzi tam ponad 816 tysięcy użytkowników tego serwisu. Jego obserwatorzy mogą dotrzeć tam zarówno wydarzenia zawodowe, ale także bardziej prywatne chwile z jego życia.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej