Filip Chajzer wybrał polo marki Ralph Lauren. Ten wybór to strzał w dziesiątkę!

11 czerwca 2021
Przez: : J.J

Filip Chajzer podczas jednego z występów w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN pokazał się w ciekawej polówce znanej marki. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy jej model i cenę – jesteśmy pewni, że przypadnie do gustu większości mężczyzn.

Słów kilka o Filipie

Filip Chajzer to jeden z najbardziej charakterystycznych dziennikarzy w naszym kraju. Swoją aktywność zawodową rozpoczął jako redaktor Super Expressu, Życia Warszawy i Newsweeka.

Na swoim koncie ma prowadzenie wielu programów w polskiej telewizji tj. m.in.: Mali giganci, Dom marzeń, Hipnoza czy Big Brother Nocą. Lata aktywności i kariery w telewizji sprawiły, że zgromadził wiele nagród i wyróżnień m.in. Telekamerę w kategorii Nadzieja Telewizji w 2018 roku czy Złoty Bohater On – nagroda publiczności, dwa lata temu.

Warto zwrócić uwagę, na popularność Chajzera. Jego specyficzne poczucie humoru niejednokrotnie sprawiło podziały między polskim społeczeństwem. Jedni kochają go za dystans do własnej osoby i humor, inni jednak uważają, że posuwa się za daleko. Niemniej jednak Filip niejednokrotnie udowadniał, że jest dobrym człowiekiem – organizował zbiórki pieniędzy dla najbardziej potrzebujących oraz potwierdzał, że nie potrafi przejść obojętnie koło ludzi, którym dzieje się krzywda.

Chajzer na Instagramie

Filip Chajzer, jak większość znanych osób swój Instagram traktuje do kontaktu z fanami. Filip chętnie udostępnia tam fragmenty życia zawodowego ale pokazuje również życie prywatne. Dziennikarz nagrywa również InstaStory, w których podejmuje różne, ważne tematy.

Polówka Filipa

W jednym z odcinków programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN Filip Chajzer zaprezentował się w polówce znanej marki Ralph Lauren. Znajdziecie ją w ofercie firmy Peek&Cloppenburg.

Polówka ma krój cutom slim z haftem Polo Bear w kolorze granatowym. Jej centa to 629 złotych. Dostępna jest również w kolorze szarym.

Polo Ralph Lauren Koszulka polo o kroju custom slim fit z haftem ‘Polo Bear’ – Granatowy

Jak podoba się Wam polówka Filipa Chajzera?

Źródło: Instagram Filipa Chajzera, Strona Peek&Cloppenburg

Zobacz także: Ogromna metamorfoza Chajzera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej