Ogromna metamorfoza Filipa Chajzera. HOT or NOT?

31 października 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer zaprezentował swoim fanom zaskakującą fotografię, na której wygląda zupełnie inaczej. Jak się prezentuje w całkowicie nowej odsłonie? Przekonajcie się i zobaczcie co sądzą internauci! Ogromna metamorfoza Filipa Chajzera.

Filip Chajzer to polski prezenter radiowy oraz telewizyjny. Pracę dziennikarza rozpoczynał jako redaktor “Super Expressu”, “Życia Warszawy” i “Newsweeka”. Od 2011 roku związany z programem śniadaniowym “Dzień Dobry TVN”.

Filipa widzieliśmy również w przeróżnych programach telewizyjnych w roli prowadzącego – m.in. wystąpił w “Małych Gigantach” oraz w “Hipnozie”.

Chajzer bez wątpienia jest jednym z najoryginalniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Polskie społeczeństwo dzieli się na dwie grupy – jedni kochają poczucie humoru dziennikarza oraz jego cięty język. Inni uważają jego żarty za zbyt kontrowersyjne. Choć w życiu zdarzały mu się wpadki, mężczyzna za każdym razem potrafił przeprosić na forum i uderzyć się w pierś za nieudany żart.

Jak wiadomo, dziennikarz prowadzi bardzo aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Jego Instagram obserwuje obecnie ponad 780 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Wśród licznych zdjęć, które pokazują prywatne i zawodowe życie Filipa, często natrafić możemy na wpisy, które komentują sytuację w kraju oraz posty z wielką dawką humoru.

Ogromna metamorfoza Filipa Chajzera.

Na profilu dziennikarza pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentował fanom swoją ogromną metamorfozę. Filip przedstawił kolaż dwóch zdjęć. Po lewej zamieścił swoje dotychczasowe zdjęcie, po prawej podrasowane przez efekty. Filip ma na nim gęsty zarost i dłuższe włosy. Sam siebie porównał do drwala:

“A może rzucić to wszystko i zostać drwalem?🌲🌲🌲 HOT OR NOT 🤔” – zwrócił się z pytaniem do internautów.

Fani zostali podzieleni. Część uważa, że image drwala nie pasuje Filipowi, druga natomiast jest, jak najbardziej na “tak”:

“Nie zostawaj drwalem 🙏”

“Zdecydowanie nie 😉”

“Wyglądasz hak James Arthur 👌😍”

“Hot hot hot 😁😁😁”

A Wy, po której stronie stoicie? Podoba się Wam wygląd Chajzera a’la drwal?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej