Filip Chajzer zaręczył się po dwóch miesiącach znajomości? Zaskakujące wieści

23 listopada 2022
Przez: : M.J

Jeden z portali dotarł do informacji z życia prywatnego prowadzącego program Dzień Dobry TVN. Wiele wskazuje na to, że Filip Chajzer wpadł po uszy, a jego nowa wybranka została właśnie jego narzeczoną.

Jakiś czas temu w mediach huczało na temat życia prywatnego Filipa Chajzera. Wówczas paparazzi przyłapali prezentera na nocnej “schadzce” z kobietą. Dodajmy, że wówczas Chajzer był w związku z matką swojego syna, jednak nowa relacja okazał się jedynie przelotną znajomością.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Walczak zabrała głos po rozstaniu z Chajzerem! To definitywny koniec?

Nie jest tajemnicą, że Filip od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku kolejnej partnerki. Tym razem serce prezentera skradła 25-letnia Julia. Jak donoszą media, dziewczyna urzekła współgospodarza DDTVN na tyle, że postanowił znaleźć ją w sieci. Od tamtej pory są nierozłączni, a ostatnio Chajzer postanowił zabrać swoją nową wybrankę na egzotyczne wakacje.

Taka miłość może zdarzyć się tylko raz… na zawsze “– powiedział zakochany Filip Chajzer w rozmowie z Faktem.

Wracając z wakacji paparazzi przyłapali Filipa z ukochaną na lotnisku, a na palcu jego wybranki widoczny był okazały pierścionek. Teraz portal Pudelek dotarł do informacji, iż prezenter zdecydował się oświadczyć swojej wybrance po zaledwie dwóch miesiącach znajomości.

Filip Chajzer oświadczył się nowej partnerce?

Pudelek skontaktował się osobą z redakcji Dzień Dobry TVN. Jak czytamy, Filip nie robi tajemnicy z zaręczyn, a nawet wysłał kilka fotek do kolegów i koleżanek z redakcji.

ZOBACZ TAKŻE: Zygmunt Chajzer zawiódł się na Filipie za jego ostatnie wybryki? Dziennikarz zabrał głos!

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy

W jednym z wywiadów Chajzer nazwał już nawet swoją wybrankę “narzeczoną”, co może tylko potwierdzać słowa informatora powyższego portalu. Sam jednak nie chciał komentować tych rewelacji.

“Za każdym razem odwlekałem to w czasie. Ostatnio jednak, gdy byłem u fryzjera, powiedział: “Filip to dzisiaj!”. I się na to zgodziłem. Moja narzeczona jest zachwycona tą metamorfozą”– skwitował swój nowy wygląd w Dzień Dobry TVN.

Źródło: Pudelek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej