Zygmunt Chajzer zawiódł się na Filipie za jego ostatnie wybryki? Dziennikarz zabrał głos!

8 czerwca 2022
Przez: : M.J

Od pewnego czasu w mediach huczy na temat Filipa Chajzera i jego nowego związku. Teraz pojawiają się pogłoski, że najbardziej na zachowaniu Filipa zawiódł się jego ojciec – Zygmunt, z którym jak wiemy, ma bardzo dobry kontakt. Ile w tym prawdy i jak do sprawy faktycznie podchodzi dziennikarz? Zobaczcie, co przyznał w jednym z wywiadów.

Rozstanie Chajzera i Walczak

Filip Chajzer został przyłapany w stolicy podczas romantycznej randki z tajemniczą kobietą. Paparazzi wrzucili zdjęcia do sieci, a na Filipa spłynęła fala krytyki. Niedługo później w mediach społecznościowych Filip i Małgorzata Walczak – jego obecna partnerka, wydali oświadczenia, w których prosili o poszanowanie ich prywatności.

Po tym zdarzeniu pojawiało się mnóstwo plotek. Mówiono, że Filip Chajzer uważa, że do rozstania z Małgorzatą doszło dużo wcześniej. Informowano również o tym, że matka syna Chajzera – Małgorzata Walczak nie była świadoma, że w życiu jej partnera pojawiła się nowa kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest tajemnicza partnerka Chajzera? Już wszystko jasne

Zygmunt i Filip Chajzer
Zygmunt Chajzer z synem Filipem

Zygmunt Chajzer skomentował postawę swojego syna

Następnie w sieci mogliśmy czytać informacje na temat zawodu, jaki sprawił Filip swojemu ojcu Zygmuntowi. Każdy kto choć trochę śledzi życie Chajzerów doskonale wie, że Filip i Zygmunt mają ze sobą bardzo dobry kontakt. W sieci natomiast roiło się od informacji, które wskazywały na to, że dziennikarz ma dość wybryków swojego syna. Mówiono, że Filip przestał odbierać telefony od ojca:

“Zygmunt wie, że Filip ma wiele do stracenia. Obawia się, że jeśli rodzina syna się rozpadnie, ten wróci do punktu wyjścia i znów dopadną go demony przeszłości. Poza tym jest zwyczajnie rozczarowany zachowaniem syna. Zawsze był wyznawcą starej szkoły dziennikarskiej i uważa, że jest to zawód zaufania społecznego. Nie ma w nim miejsca na żadne skandale” – podawały tabloidy.

Portal Plejada postanowił dotrzeć do Zygmunta Chajzera i zapytać, czy potwierdza informacje, które trafiły do sieci. Prezenter telewizyjny szybko uciął wszelkie wątpliwości, przyznając, że ani razu nie komentował sprawy związanej z jego synem:

“Nikomu nie udzielałem żadnych informacji i nie wypowiadam się absolutnie w tej sprawie. Z mojej strony pełne embargo”

“Nie wiem, o co chodzi [ws. słów informatora – przyp. red.], dlatego przepraszam i nie komentuję”

Źródło: Plejada, Pudelek, Instagram Filipa Chajzera, Zygmunta Chajzera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej