Połącz się z nami

Filmy o wirusach i epidemiach online w CDA!

Filmy o wirusach online na CDA

Wiadomości

Filmy o wirusach i epidemiach online w CDA!

Minął ponad rok, od kiedy trwa pandemia koronawirusa. Spora część ludzi większość wolnego czasu spędza w domu, co jest idealnym momentem na zapoznanie się ze świetnymi produkcjami. Poznajcie filmy o wirusach i epidemiach, które dostępne są online w CDA!

„Jedna z dróg” (2016), CDA

Film w gatunku science-fiction, który doczekał się już wielu nagród. Główny bohater uparcie dąży do wyleczenia swojej żony. Wkrótce mężczyzna zostaje schwytany przez osobę odpowiedzialną za rozprzestrzenienie śmiercionośnej zarazy.

„Jedna z dróg”

„Alone” (2020), CDA

Horror/thriller skupiający się na życiu samotnego mężczyzny o imieniu Aidan. Kiedy wybucha pandemia, a na całym świecie zaczyna panować chaos, główny bohater zaszywa się w swoim domu, zbierając kolejne racje żywnościowe. Wkrótce Aidan będzie musiał zawalczyć o swoje życie, jednak czy uda mu się dokonać tego samotnie?

„Alone”

Zobacz także: Zwiastunem nowego filmu w CDA – „Kosmiczne Mistrzostwa”

„Korpo / Mayhem” (2017), CDA

Krwawa produkcja z przymrużeniem oka. W biurze kancelarii prawnej wybucha epidemia groźnego wirusa. Derek postanawia wykorzystać panujący chaos do zrobienia porządków w kadrze kancelarii.

„Korpo / Mayhem”

„Śmiertelna pandemia” (2016), CDA

Wybucha ogólnoświatowa pandemia, a na całej Ziemi wybudowanie jedynie pół miliona bunkrów. Skorzystają z nich szczęśliwcy, którym uda się wygrać loterię. Wkrótce okazuje się, że lokatorzy bunkrów zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach.

„Śmiertelna pandemia”

„Dom na plaży” (2020), CDA

Historia pary, która postanowiła spędził miło czas nad oceanem. Wkrótce ich romantyczna podróż zamienia się w walkę o przetrwanie.

„Dom na plaży”

„Promień” (2017), CDA

Znakomity horror, w którym głównym bohaterem jest Liam. Mężczyzna budzi się po wypadku i nie pamięta absolutnie niczego. Kiedy wychodzi na zewnątrz, wszędzie widzi martwych ludzi z charakterystycznymi, bladymi oczyma.

„Promień”

„Samotni” (2016), CDA

Samotna Ann mieszka w środku lasu. Wkrótce okazuje się, że świat opanował śmiercionośny wirus. Większość populacji umiera, a nieliczni zamieniają się w zombie. Pewnego dnia Ann spotyka Olivię, która prosi ją o pomoc. Czy uda im się przetrwać?

„Samotni”

„Wyleczeni” (2017), CDA

Produkcja skupia się na relacjach międzyludzkich, które ulegają zmianom przez pandemię. Mimo wynalezienia leku, dochodzi do podziałów i dyskryminacji tych, którzy padli ofiarą wirusa.

„Wyleczeni”

Którą z powyższych pozycji planujecie obejrzeć?

źródło: CDA

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry