Połącz się z nami

„Kosmiczne Mistrzostwa” – nowy film w CDA. Zobacz zwiastun!

Komiczne Mistrzostwa

Wiadomości

„Kosmiczne Mistrzostwa” – nowy film w CDA. Zobacz zwiastun!

„Kosmiczne Mistrzostwa” to nowość dostępna w CDA! Wyjątkowa produkcja w klimacie science fiction to idealna opcja dla całej rodziny. Poznajcie szczegóły!

„Kosmiczne Mistrzostwa” (org. Spaceball, Cosmoball) to wysokobudżetowa, rosyjska produkcja, która z pewnością zgromadzi przed ekranami tysiące widzów. Kiedy odbędzie się premiera?

„Kosmiczne Mistrzostwa” – nowy film w CDA!

Akcja dzieje się w przyszłości, w 2071 roku. Wówczas na Ziemi panuje zupełnie inny klimat, a Rosja pokryta jest dziką i gęstą dżunglą. Żeby tego było mało, trwa kosmiczna wojna, a do Moskwy zbliża się ogromny statek obcych, na którym ma się stoczyć ostateczna walka o losy naszej planety. Wkrótce okazuje się, że w rzeczywistości to stadion, na którym odbywają się zawody w przypominającą współczesną piłkę nożną. Widowisko przyciąga niemalże wszystkich, oprócz Antona. Zwykłego chłopaka, który marzy o pracy, aby utrzymać swoją rodzinę. Niezwykłe zbiegi okoliczności sprawiają, że to właśnie Anton trafia do drużyny narodowej. Przyjdzie mu stoczyć ostateczną walkę o Ziemię.

„Kosmiczne Mistrzostwa” można było już obejrzeć na wielu prestiżowych festiwalach filmowych – od Berlinale po Cannes. Co więcej, krytycy filmowi nie kryją zachwytu. Zwrócili oni bowiem uwagę na wyjątkowe efekty specjalne, na które nie szczędzono pieniędzy. Przypomnijmy, że budżet filmu to aż 22 mln dolarów! To jedna z najdroższych rosyjskich produkcji w historii.

Film sprzedano do kin w Stanach Zjednoczonych pod tytułem „Cosmoball”. Niebawem dystrybuowany będzie i w Europie. Warto dodać, że z powodu pandemii koronawirusa zamknięto kina. W związku z tym wiele premier przenosi się do sieci. Tak będzie również w przypadku „Kosmicznych Mistrzostw”! Premierę filmu zobaczycie już w najbliższy piątek, 13 listopada o godzinie 16:00 na portalu CDA.

Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

Obejrzycie?

Zobacz także: „Numer 32”. Film z Begoną Vargas postraszy w polskich kinach w Halloween!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry