FINAŁ „99-Gra o wszystko 2”: Poznajcie zwycięzcę drugiej edycji! Oto najbardziej wszechstronny gracz!

23 maja 2022
Przez: : M.J

Druga edycja rozrywkowego show stacji TTV dobiegła końca. Spośród 99 zawodników tylko jedna osoba wygrała wszystkie konkurencje i zdobyła puchar oraz nagrodę pieniężną w kwocie 50 tysięcy złotych. Kto wygrał 99-Gra o wszystko?

Na czym polega program?

Dwie edycje rozrywkowego show już za nami. W pierwszym sezonie 99 – Gra o wszystko udział wzięły najbardziej znane gwiazdy telewizji TTV. Natomiast do drugiej edycji zgłosiło się aż 8 tysięcy uczestników, z których wybrano 100 zawodników z całej Polski.

Zobacz także: Kim są uczestnicy drugiej edycji 99-Gra o wszystko?

Uczestnicy programu muszą pokonać kilkadziesiąt konkurencji, w których liczy się sprawność, wiedza, odwaga i przede wszystkim dużo szczęścia. Po każdej z konkurencji żegnaliśmy się z jedną osobą, która nie poradziła sobie z zadaniem. Główną nagrodą dla zwycięzcy programu było 50 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu wygrał Dominik Strzelec, doskonale znany widzom z programu Usterka.

Zobacz także: Kim jest Dominik Strzelec? Poznajcie więcej informacji na jego temat.

Tym razem w wielkim finale drugiej edycji zobaczyliśmy siedem ostatnich konkurencji, podczas których został wyłoniony zwycięzca. Kto wygrał drugą edycję programu stacji TTV?

Kto wygrał drugą edycję 99-Gra o wszystko?

Do ostatniego odcinka dotrwało ośmiu uczestników. Grzegorz, Kamil, Kasia, Kozi, Michael, Patryk, Piotr oraz Rafał spotkali się w wielkim finale i walczyli o tytuł najbardziej wszechstronnego gracza w Polsce.

Wśród uczestników biorących udział w programie znaleźli się Piotr i Paweł Dziedzina-bliźniacy pochodzący z Lubania. Bracia wystartowali razem, jednak już w drugiej konkurencji Paweł musiał pożegnać się z programem.

Piotr i Paweł Dziedzina.
Piotr Dziedzina wygrał program stacji TTV.

Niemniej jednak to właśnie Piotr Dziedzina został drugim zwycięzcą programu 99-Gra o wszystko i tym samym został najbardziej wszechstronnym graczem w Polsce!

Gratulujemy!

Oglądaliście program?

Źródło: TTV / Instagram 99-Gra o wszystko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej