Kim jest Dominik Strzelec – zwycięzca pierwszego sezonu 99 – gra o wszystko?

8 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Dominik Strzelec to ogrodnik, dla którego praca to także wielka pasja. Mężczyzna dał się poznać widzom w kilku programach telewizyjnych m.in. Usterka. Kim jest i co wiadomo o życiu prywatnym Dominika Strzelca?

Dominik Strzelec: wiek

Dominik Strzelec jest jednym z najbardziej znanych ogrodników w Polsce. Od lat pokazuje, jak dbać o rośliny oraz jak zmieniać swoje ogrody. Jak sam przyznaje, uwielbia podróżować. Ponadto jest zapalonym snowboardzistą oraz fanem piłki nożnej. Oficjalnie nie wiadomo, w jakim wieku jest prowadzący program Usterka.

Dominik Strzelec: programy

Mężczyzna od kilku lat jest dobrze znany widzom stacji TTV oraz HGTV. W programie Usterka sprawdzał pracę fachowców, a w Odlotowym ogrodzie pokazywał, jak zmienić zwykły w ogród w prawdziwe dzieło. Strzelec prowadził także Polowanie na ogród. Program, w którym fachowiec szukał bohaterów swojego programu w sklepach ogrodniczych, cieszył się sporą sympatią widzów.

99 – gra o wszystko

Dominik Strzelec był jednym z 36 uczestników pierwszej edycji 99 – gra o wszystko. Nowy program okazał się wielkim hitem stacji TTV, w którym trzeba było wykazach się zarówno sprytem, zręcznością, jak i logicznym myśleniem. Uczestnicy, znani widzom z kilku programów stacji, musieli mierzyć się ze sobą w wielu ciekawych konkurencjach. Osoby, które najgorzej radziły sobie z zadaniami, przegrywały. Dominik dostał się do wielkiego finału 99 – gra o wszystko, który ostatecznie wygrał.

Zobacz także: Jak wyglądał finał 99 – gra o wszystko?

Dominik Strzelec: żona

Jak oficjalnie wiadomo, Dominik jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Prowadzący program Usterka nie dzieli się jednak publicznie szczegółami swojego życia prywatnego.

Dominik Strzelec: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dominikstrzelec. Na chwilę obecną konto Strzelca w sieci śledzi niespełna 70 tys. obserwatorów. Dominik publikuje na swoim profilu sporo zdjęć, które dotyczą jego wielkiej pasji, którą są ogrody.

źródło: Instagram Dominika Strzelca

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz