Połącz się z nami

FINAŁ „Hotel Paradise 2″! Złota kula została rozbita? Zobaczcie, kto wygrał!

FINAŁ „Hotel Paradise 2"

Rozrywka

FINAŁ „Hotel Paradise 2″! Złota kula została rozbita? Zobaczcie, kto wygrał!

FINAŁ „Hotel Paradise 2″! Po wielu tygodniach program „Hotel Paradise” dobiegł końca. Poznaliśmy kilkunastu śmiałków, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym reality-show. Jedni przyszli do programu po miłość, a inni przeżyć przygodę swojego życia. W wielkim finale znalazły się dwie pary. Która z nich stanęła na Rajskiej Ścieżce i czy wykazała się lojalnością? Zobaczcie!

Przez kilkanaście tygodni śledziliśmy losy uczestników, którzy dostarczyli widzom mnóstwo emocji. Nie brakowało wzruszających momentów, miłosnych uniesień i szczerych wyznań. Byliśmy również świadkami kłótni, intryg i sojuszy, których nie brakowało w „Hotelu Paradise”. Można śmiało powiedzieć, że w rajskim hotelu życie toczyło się swoim torem i według tamtejszych zasad.

Ostatni tydzień w „Hotelu Paradise” dostarczył widzom wielu emocji. W programie wciąż pozostawało pięć par, które w kolejnych dniach wymeldowywały się z rajskiego hotelu. Jako pierwsi odpadli Ania z Adamem. Następnie decyzją Sonii i Łukasza program opuścili Dominika i Bartek. Jednak to ostatnia Puszka Pandory wyłoniła dwie finałowe pary. Decyzją byłych uczestników, tuż przed finałem odpadli Magda z Robertem i tym samym w wielkim finale znaleźli się Sonia z Łukaszem i Artur z Atą!

FINAŁ „Hotel Paradise 2″! Na czym polegało finałowe starcie?

Do ścisłego finału mogła wejść tylko jedna para, a o tym decydowali byli uczestnicy, którzy odpadli już z programu. Jednak końcowe starcie również nie było tak oczywiste, bo finalistów od głównej wygranej, czyli 100 000 PLN, dzieliło osiem kroków:

„Finałowa para stanie na Rajskiej Ścieżce. Od głównej wygranej dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy podąża z partnerem do samego końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem i dzieli się z nim pieniędzmi, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie. Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając, czy mogą zaufać drugiej osobie”

Przed finałowym starciem byliśmy świadkami rozmowy Sonii z Atą. Obie zastanawiały się po ilu krokach rzucić kulą i tym samym pozbawić swojego partnera wygranej. Zaznaczmy, że z każdym krokiem rosła pula, którą mogły zgarnąć tylko dla siebie.

FINAŁ „Hotel Paradise 2″!

Zobaczcie również: Finałowa suknia Klaudii El Dursi. Prowadząca „Hotel Paradise” przyćmiła cały show!

Kiedy dwie finałowe pary stanęły obok Klaudii El Dursi, byli uczestnicy kolejno stawali za parą, która według nich zasługiwała na wejście do ścisłego finału.

Za Atą i Arturem stanęli: Adam, Julia, Robert, Ivan, Magda, Kamil
Natomiast swój głos na Sonię i Łukasza oddali: Bartek, Ania, Dominika

Tym samym do ścisłego finału dostali się Ata i Artur i to właśnie oni musieli przejść po Rajskiej Ścieżce. Tylko osiem kroków dzieliło ich do głównej wygranej. Po raz drugi nikt nie zdecydował się na rozbicie Złotej Kuli! Tym samym Artur i Ata zgarnęli po 50 000 PLN!

Jesteście zaskoczeni takim przebiegiem finału?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry