Finał “Hotel Paradise 8”: Znamy zwycięzców randkowego programu! Kula została rozbita!

14 maja 2024
Przez: : M.S.

Za nami kolejna edycja popularnego reality-show. “Hotel Paradise 8” dobiegł końca, a widzowie w końcu poznali zwycięzców swojego ulubionego programu randkowego. Która para stanęła na ścieżce lojalności i czy kula została rozbita?

8. edycja Hotelu Paradise

“Hotel Paradise” to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych programów randkowych w polskiej telewizji. Reality-show ma wierne rzeszę fanów, dlatego stacja TVN nie ustaje w realizacji kolejnych sezonów.

Do tej pory widzowie mieli okazję oglądać 8. edycji “Hotelu Paradise” oraz jedną specjalną edycję, w której udział brali uczestnicy z poprzednich edycji. Przez ostatnie dwa miesiące fani programu śledzili losy mieszkańców hotelu, którzy tym razem zamieszkali w Wietnamie. Po raz kolejny uczestnicy dostarczyli widzom wielu emocji i wrażeń. Kto jednak sięgną po główną nagrodę?

W tygodniu finałowym spotkało się pięć par: Bartek i Ada, Agnieszka i Jędrzej, Ola i Kacper, Natalia i Michał oraz Emila i Oskar. Do Uber Pandory dotrwały jednak tylko trzy z nich: Ada i Bartek, Michał i Natalia oraz Jędrzej i Aga.

Po wyczerpującej i emocjonującej Pandorze pełnej zaskakujących i niewygodnych pytań, z programem pożegnali się Michał i Natalia, natomiast do ścisłego finału przeszli: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej.

Kto wygrał 8. edycję Hotelu Paradise?

Obie pary mocno odczuwały zew rywalizacji i w ostatni wieczór nie zamierzali nawet ze sobą rozmawiać. Czuć było spore napięcie pomiędzy finalistami.

W finale decyzja o zwycięstwie należała do byłych uczestników “Hotelu Paradise 8”. Jako pierwsza wybierała Dominika, która stanęła za Ada i Bartkiem, podobnie jak i Kuba i Janek i Ksenia. Natomiast Emilka, Oskar, Kasia, Kacper i Ola wybrali Agnieszkę i Jędrzeja. Luiza stanęła za Bartkiem i Adą, a Jessi za Agnieszką i Jędrkiem. Ostateczny głos należał do Michała i Natalii, którzy wybrali Agnieszkę i Jędrzeja.

Zwycięzcami 8. edycji “Hotelu Paradise” zostali Aga i Jędrzej i to oni stanęli na ścieżce lojalności. Czy wygrała lojalność? Niestety nie! Agnieszka rzuciła kulą stojąc na polu z kwotą 100 tysięcy złotych, tym samym zgarniając całą wygraną dla siebie!

Źródło: tvn7, Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej