Finał „Love Island 8”: Zmiany w emisji ostatniego odcinka! Zobacz, aby nie przegapić!

27 września 2023
Przez: : M.J

Od kilku tygodni na naszych ekranach emitowana jest ósma edycja programu Love Island. Zwycięzców widzowie mieli poznać 15 października, jednak muszą przygotować się na istotne zmiany. Produkcja została zmuszona do przełożenia ostatniego odcinka. Kiedy finał Love Island 8?

Love Island” to popularne randkowe reality-show, które przyciąga ogromne zainteresowanie widzów. W każdym sezonie programu poznajemy grupę singli, którzy przystępują do niego w nadziei na znalezienie miłości i przeżycie niezapomnianej przygody.

W ciągu sześciu tygodni uczestnicy mają okazję lepiej się poznać. Co jakiś czas dołączają nowi uczestnicy, co może zakłócić istniejące związki. Jednak nie wszyscy docierają do finału. Kluczowym momentem w “Love Island” są przeparowania. To wtedy osoby, które nie mają partnera, muszą opuścić program.

Warto zaznaczyć, że Casa Amor, gdzie uczestnicy spędzają czas w towarzystwie nowych uczestników w innej willi, stanowi duże wyzwanie dla istniejących par.

ZOBACZ TAKŻE: „Love Island 8”: Armin zostawi Laurę?

Dotychczas wyemitowano siedem sezonów tego programu. W ostatniej edycji w finale znalazły się cztery pary. Agata i Hubert, Beata i Kamil, Marta i Adam oraz Sandra i Mateusz, jednak większość tych związków zakończyła się już rozstaniem. 

Jak do tej pory nadal udane związki udało się zbudować Magdzie i Igorowi, Magdzie i Wiktorowi, Caroline i Mateuszowi, Aleksandrze i Armando oraz Ani i Włodkowi. 

Kiedy finał Love Island 8?

Wierni widzowie “Love Island” doskonale wiedzą, że wszystkie finały emitowane były w niedzielne wieczory. Tym razem musimy się przygotować na zmiany.

Wiele wskazuje na to, że produkcja z obawy o zbyt małą oglądalność 15 października, podczas wyborów parlamentarnych, zdecydowała się na taką decyzję.

Tym samym nowe odcinki Love Island 8 emitowane będą od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00. Natomiast wielki finał ósmej edycji zobaczymy w sobotę 14 października.

Która para wygra Love Island 8?

Źródło: Instagram / voxfm.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej