Połącz się z nami

Finał „Ninja Warrior Polska 4”: Pierwszy Polak w historii to zrobił! Niesamowity wyczyn!

Ninja Warrior Polska

Rozrywka

Finał „Ninja Warrior Polska 4”: Pierwszy Polak w historii to zrobił! Niesamowity wyczyn!

Za nami niezwykle emocjonujący finał programu Ninja Warrior Polska 4. Wytrenowani uczestnicy po raz kolejny dali popis swoich imponujących umiejętności. Kto zdobył tytuł Ninja?

Zasady sportowego show

Ninja Warrior to wyjątkowa produkcja, która niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością i gromadzi przed szklanymi odbiornikami tysiące Polaków. Zadaniem uczestników programu jest przejście toru przeszkód, wymagającego niezwykłej sprawności fizycznej. Sportowe show prowadzi Karolina Gilon, natomiast stanowiska komentatorów zajęli: Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Zobacz także: Finał 3. edycji Ninja Warrior Polska

Jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca otrzyma tytuł NINJA, mosiężną statuetkę, a także 150 tys. złotych. W tegorocznym finale po raz pierwszy przewidziana jest również jeszcze jedna nagroda – 15 tys. złotych dla uczestnika, który przejdzie najdalej.

Aby wygrać, w finałowym odcinku należy pokonać liczne przeszkody w określonym przedziale czasu. Kolejnym etapem są przeszkody, podczas których limit czasu nie obowiązuje. Ostatni krok to wspinaczka na tzw. Górę Midoriyama, czyli wejście na szczyt 25-metrowej liny w ciągu 25 sekund. Na całym świecie udało się to jedynie 9 śmiałkom. W Polsce jeszcze nikomu. Czy tym razem uczestnikom udało dokonać się niemalże niemożliwego?

Finał Ninja Warrior 4

Za nami 6 tygodni sportowych zmagań. Uczestnicy wielokrotnie udowodnili na co ich stać, a ich umiejętności z pewnością zaimponowały wielu. Na liście finalistów pojawiło się 24 wysportowanych mężczyzn i co ciekawe, 10 z nich to finaliści poprzednich edycji.

Z ostatnimi torami przed Górą Midoriyama zmierzyło się 5 uczestników! Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Pierwszy raz od czterech sezonów zawodnik zmierzył się z Górą Midoriyama , do której nikt w Polsce wcześniej nie doszedł. Choć Igor Fojcik robił wszystko co w jego mocy, to zabrakło mu 4 sekund do zdobycia głównej nagrody!

Tym samym Igor został 4. zawodnikiem w polskiej edycji, który zdobył tytuł Last Man Standing i pierwszym, który zmierzył się z Górą Midoriyama !

Gratulujemy!

źródło: Instagram Ninja Warrior Polska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry