Połącz się z nami

Wielki finał Ninja Warrior 3! Kto zdobył szczyt góry Midoriyama?

Finaliście Ninja Warrior 3 Polska

News

Wielki finał Ninja Warrior 3! Kto zdobył szczyt góry Midoriyama?

Dziś wieczorem widzowie byli świadkami bardzo emocjonującego finału programu Ninja Warrior Polska, a dokładniej 3 jego edycji! Zobaczcie, jak przebiegł ten fascynujący ostatni odcinek oraz, czy któremuś z uczestników udało się zdobyć pierwszy raz tytuł NINJA oraz legendarny szczyt góry Midoriyama!

Ninja Warrior w Polsce i na świecie

Ninja Warrior to program, który oparty jest na japońskim formacie emitowanym pod nazwą Sasuke. W naszym kraju doczekał się już trzech edycji, a pierwszy raz wyszedł na szklane ekrany 3 września 2019 roku. Gospodynią jest Karolinę Gilon, która zastąpiła Aleksandrę Szwed. W roli komentatorów występują Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski – Juras.

Zobacz także: Ciekawostki dotyczące Ninja Warrior.

Nagroda główna

Warto zwrócić uwagę, że w Polsce jeszcze nikt nie przeszedł finałowego toru i nie zdobył tytułu NINJA. Na świecie udało się to zaledwie 9 osobom, a program kręcony był aż w 23 krajach.
Do wielkiego finału Ninja Warrior Polska 3 przystąpiło 23 finalistów i pierwsza w historii programu w naszym kraju kobieta. W rozmowie z Polsat Sport Katarzyna Baranowska przyznała:

„Czuję się niesamowicie. Naprawdę się nie spodziewałam. To jest dla mnie jakiś kosmos, przyjeżdżając tutaj nie zakładałam finału. Będę musiała specjalnie pracę odwołać”

Finaliście zawalczyli o upragniony tytuł Ninja, mosiężną statuetkę oraz 150 tysięcy złotych. Zobaczcie, jak przebiegł ten wyjątkowy wieczór.

Wielki finał trzeciej edycji

Do wielkiego finału dotarli najlepsi z najlepszych, którzy pragnęli zdobyć legendarny szczyt góry Midoriyama. Zawodnicy musieli przejść trzy etapy i dwa tory.

Pierwszy tor składał się z 9 przeszkód i każdy z uczestników miał na jego przejście maksymalnie 4 minuty 55 sekund. Uczestnik, który nie przeszedł tego toru nie miał możliwości spróbowania swoich sił na drugim. Pierwszy tor pokonało jedynie 12 uczestników.

Drugi tor finałowy podzielony był na dwie części. Uczestnicy mieli na jego przejście 1 minutę 55 sekund. Druga część nie posiadała limitu czasowego.

W wielkim finale trzeciego sezonu Ninja Warrior Polska żadnemu z finalistów nie udało dotrzeć do szczyt góry Midoriyama, przez co kolejny raz w historii polskich edycji nie poznaliśmy wielkiego zwycięzcy.

Najlepszy wynik uzyskał Sebastian Kasprzyk zdobywając tytuł Last man standing.

Źródło: Instagram ninjawarriorpolska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry