Finał “Top Model 10”: Joanna Krupa i Kasia Sokołowska olśniły oryginalnymi stylizacjami!

24 listopada 2021
Przez: : MC

Jubileuszowa edycja programu Top Model za nami. Podczas wielkiego finału uwagę zwróciły na siebie nie tylko uczestniczki, ale również jury. Joanna Krupa i Kasia Sokołowska zachwyciły odświętnymi kreacjami. Koniecznie zobaczycie ich stylizacje!

Top Model 10

24 listopada miał miejsce wielki finał jubileuszowej, 10. edycji programu Top Model. Przypomnijmy, że w programie biorą udział osoby, chcące sprawdzić się w modelingu. W programie muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i ekstremalnymi sesjami zdjęciowymi. Nieodłącznym elementem każdej edycji jest oczywiście przejście diametralnej metamorfozy.

Uczestników programu ocenia jury, w którego skład wchodzą niezastąpieni: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Program prowadzi Michał Piróg, który występuje w show od samego początku.

O zwycięstwo w 10 edycji show walczyły: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka. Co ciekawe, notowania firmy bukmacherskiej w STS, wskazują, że największe szanse na zwycięstwo ma 19-letnia Nicole (kurs 1.5). Drugie miejsce ich zdaniem zajmie Dominika, której kurs wynosi 4.50, natomiast jeśli chodzi o Julię, kurs wynosi 6.00.

Stylizacje jurorek

Trudno nie wspomnieć o olśniewających stylizacjach gwiazd, podczas tak wielkiego wydarzenia jak finał Top Model. Ogromną uwagę widzów niewątpliwie przykuła zarówno stylizacja Joanny Krupy jak i Kasi Sokołowskiej. Warto zauważyć, że obie panie tego wieczór postawiły na szerokie spodnie.

Zobacz także: Kto wygrał Top Model 10?

Kasia zdecydowała się na biały garnitur z głębokim dekoltem, zdobiony ogromną ilością cekinów.

scena z: Katarzyna Sokołowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Z kolei Joanna Krupa postawiła na kombinezon z szerokimi nogawkami i niezwykle zdobną, asymetryczną górą. Stylizacja odsłania sporą część ciała i zdecydowanie należy do odważnych. Idealnym dopełnieniem okazała się biżuteria oraz beżowe szpilki.

Zobacz także: Finałowe stylizacje Joanny Krupy w pozostałych edycjach Top Model

scena z: Joanna Krupa, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jak oceniacie stylizacje Kasi i Asi?

źródło: AKPA, Instagram Katarzyny Sokołowskiej / Joanny Krupy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz