“Top Model 10”: Finał! Kto zdobył główną nagrodę?

24 listopada 2021
Przez: : MC

Kto wygrał jubileuszową edycję programu Top Model? W wielkim finale znalazły się trzy dziewczyny – Nicole, Julia, oraz Dominika. Która z nich dołączyła do grona zwycięzców i zdobyła główną nagrodę?

Top Model 10

Top Model to produkcja, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Biorą w niej udział osoby, chcące sprawdzić się i rozwinąć skrzydła w świecie modelingu. Na uczestników programu czekają liczne wyzwania, ekstremalne sesje zdjęciowe jak i diametralne metamorfozy. Ich dokonania ocenia jury, w którego skład wchodzą: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Prowadzącym show jest Michał Piróg.

Zobacz także: Wszyscy zwycięzcy Top Model

W 10. edycji programu widzowie mieli okazję poznać mnóstwo wspaniałych uczestników, którzy robili co w ich mocy, by wygrać główną nagrodę. Przypomnijmy, że zwycięzca otrzyma kontrakt z marką Max Factor, weźmie udział w sesji okładkowej dla magazynu Glamour, kontrakt z agencją modelek NEXT oraz pieniądze.

Kto zwycięży program?

Za nami 12 niezwykle emocjonujących odcinków nowej edycji Top Model. W tegorocznym sezonie poznaliśmy mnóstwo pięknych i ciekawych osobowości, a jury nie miało łatwego wyboru, podczas kolejnych eliminacji. Ostatecznie wybrali oni finałową trójkę, w której znalazły się: Nicole, Dominika oraz Julia. Jak podkreśliła sama Joanna Krupa, wybór finalistów jeszcze nigdy nie był tak trudny.

Kto wygra Top Model 10? Julia, Nicole, czy Dominika?

W sieci, a w szczególności na oficjalnym profilu na Instagramie programu pojawiła się masa komentarzy związanych z wielkim finałem. Widzowie typują i obstawiają swoich faworytów. Bez wątpienia najwięcej komentarzy dotyczy Nicole, chociaż głosów na Julię i Dominikę jest również sporo.

“Nicole ma zjawiskowa urodę, jest stworzona do modelingu. Moim zdaniem powinna wygrać ! Trzymam kciuki 🤛”

“Nicole musi to wygrać- dziewczyna ma wszystkie warunki na bycie świetną modelką❤️❤️”

“Domi albo Nicole”

“Julia top!!” – czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Kto wygra Top Model 10? Tak obstawili bukmacherzy!

Finał Top Model 10

Na scenie podczas pierwszego pokazu zobaczyliśmy uczestników poprzednich edycji. W jury zasiedli: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz gość specjalny Monika Jagaciak. Finałową galę poprowadzili dla nas Joanna Krupa oraz Michał Piróg.

Finałowa sesja okładkowa dla magazynu Glamour tym razem odbyła się na Malediwach, gdzie Nicole, Julii i Dominice towarzyszył Michał Piróg. Pierwsza okładka należała do Dominiki, a jurorzy ocenili zdjęcie finalistki na 12 punktów. Kolejna była Julia, która od jurorów otrzymała 14 punktów. Natomiast okładka Nicole została oceniona na 15 punktów.

Top model 10.
Finałowa sesja okładkowa dla magazynu Glamour .

Przyszedł czas pierwszej eliminacji podczas finału 10. edycji Top Model. Decyzją widzów oraz jurorów do kolejnego etapu przeszły Nicole oraz Dominika. Tym samym Julia, za którą wielu widzów trzymało kciuki pożegnała się z marzeniami o głównej nagrodzie.

Ostatnia sesja finałowa dla biżuterii Apart również została oceniona przez jury. Punktacja Dominiki po dwóch sesjach finałowych wynosiła 24 punkty. Natomiast Nicole na swoim koncie uzbierała 30 oczek.

Top Model.
Sesja finałowa dla biżuterii Apart.

Za nami ekscytująca edycja Top Model, a zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Decyzją jury i widzów pierwsze miejsce zajęła Dominika Wysocka!

Zgadzacie się z werdyktem?

źródło: Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz