FINAŁ „Top Model 9” Zaskakujący werdykt! Kto sięgnął po główną nagrodę?

25 listopada 2020
Przez: : M.J

FINAŁ „Top Model 9” Za nami wielki finał. Po wielu tygodniach poznaliśmy zwycięzcę 9. edycji programu „Top Model”. Kto zdobył główną wygraną, czyli kontrakt z agencją modelek i modeli, pieniądze oraz sesję okładkową w magazynie Glamour? Zobaczcie!

W zeszłym tygodniu poznaliśmy finałową czwórkę, która miała stanąć do walki o główną nagrodę. Jak wiadomo, w wielkim finale zobaczyliśmy tylko trzy osoby, po tym, jak na światło dzienne wyszły informacje z przeszłości Dominica D’Angelica. (Zobaczcie: Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!).

Tym samym o główną nagrodę walczyli: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek.

To właśnie jedna z tych osób spełniła dzisiaj swoje marzenie i wygrała modowy program. Prowadzącą show była jak zawsze Joanna Krupa, której towarzyszył Michał Piróg, a w jury zasiedli Kasia Sokołowska, Marcin Woliński oraz Dawid Tyszka. Do jury dołączył również gość specjalny. Program swoimi występami uświetnili Ralf Kamiński, Ania Karwan, Baranovski oraz Mery Spolsky.

Dodajmy, że z powodu pandemii po raz pierwszy finał “Top Model” odbył się bez udziału publiczności!

FINAŁ „Top Model 9″:

Finałowy odcinek 9. sezonu rozpoczął się komunikatem na temat Dominica D’Angelica. Produkcja “Top Model” przeprosiła widzów programu za zaistniałą sytuację! Następnie trójka finalistów zaprezentowała się na wybiegu do piosenki “Aleja gwiazd”, którą wykonała Ania Karwan. Patrycji, Weronice i Mikołajowi towarzyszyli byli uczestnicy programu.

Podczas finału byliśmy świadkami kilku pokazów mody. Zostały również pokazane kulisy sesji okładkowej do magazynu Glamour. Dodajmy, że to właśnie zdjęcie zwycięzcy znajdzie się na stronie okładkowej. Tegoroczna sesja dla magazynu Glamour odbyła się w Bieszczadach.

Patrycja za okładkę o jurorów dostała 12 punktów! ( Od 1 do 3 mogli przyznać jurorzy)

Weronika dostała od jury 11 punktów!

Mikołaj natomiast otrzymał maksymalną ilość punktów od każdego jurora, czyli 15 punktów!

Jako pierwsza z gry o główną nagrodę, głosami jury i telewidzów, została wyeliminowana Weronika Kaniewska zdobywczyni Złotego Biletu! Tym samy już tylko dwóch finalistów nadal walczyło o wygraną!

FINAŁ „Top Model 9″: Ostatnia sesja zdjęciowa!

Kolejna sesja finałowa dla biżuterii Apart również została oceniona przez jurorów. Patrycja dostała punktów 12 punktów, tak samo jak Mikołaj. Tym samym cały czas na prowadzeniu był Śmieszek, który wyprzedzał Sobolewską jednym punktem! Dodajmy, że cały czas trwało głosowanie telewidzów.

FINAŁ „Top Model 9”: Kto wygrał?

Ten sezon był pełen zaskoczeń i na pewno nie brakowało w nim emocji. Głosami jurorów i telewidzów dziewiątym zwycięzcą programu “Top Model” został Mikołaj Śmieszek!

Zgadzacie się z takim werdyktem? A może ktoś inny był Waszym faworytem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej