Połącz się z nami

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Kto wygra? Te wpisy nie pozostawiają złudzeń!

Finał „Twoja Twarz Brzmi

Rozrywka

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Kto wygra? Te wpisy nie pozostawiają złudzeń!

Wielki finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już dzisiaj, 7 listopada o godzinie 22:10 w telewizji Polsat. Emocji na pewno nie zabraknie, a do walki o wygraną stanął cztery osoby. Kto wygra główną nagrodę? Wpisy internautów nie pozostawiają złudzeń! Zobaczcie!

Pandemia koronawirusa zmieniła plany producentów tego show. Kolejna edycja programu została wyemitowana wiosną, jednak z wiadomych przyczyn została przerwana i przeniesiona na jesień. Nagrania po raz kolejny zostały wznowione latem i to właśnie teraz od kilku tygodni w każdy sobotni wieczór mogliśmy oglądać zmagania uczestników.

Przypomnijmy, że uczestnicy walczą w programie o główną nagrodę, którą jest Złota Twarz oraz 100 tysięcy złotych. Pieniądze w każdej edycji programu wygrana osoba przeznacza na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Tym razem w ostatnim odcinku spotkają się Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Marta Gałuszewska.

Co więcej, w finałowym odcinku zobaczymy wszystkich uczestników programu. Niemniej jednak finał będzie odbywał się na nieco innych zasadach, niż miało to miejsce w poprzednich edycjach. Cztery osoby, które otrzymały najwięcej punktów, zawalczą o główną nagrodę i zaprezentują nam po dwa utwory. Pozostali uczestnicy w duetach zaśpiewają dla nas po jednej piosence.

A kto w takim razie zdaniem internautów ma największe szanse na zwycięstwo? Zobaczcie!

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Kto wygra?

Na oficjalnym profilu stacji Polsat w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym internauci zostali zapytani o swojego faworyta. Gosia, Filip, Marta, czy Czadoman? Jak się okazuje, internauci i widzowie mają już swoją faworytkę. Według nich finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powinna wygrać Gosia Andrzejewicz!

„Moim zdaniem Pani Gosia. Wszystkie postacie najlepiej odtworzyła.”

„Według mnie powinna wygrać Gosia!!!”

„Dawno nie wygrała kobieta, więc Gosia Andrzejewicz”

„Wszyscy są wspaniali, ale Gosia pokazała najwyższy poziom ❤️”

Nie da się ukryć, że widzowie są bardzo zgodni, co do tego, kto powinien wygrać program. Czy to właśnie Gosia Andrzejewicz sięgnie po główną nagrodę? Bez wątpienia należy się to każdej osobie z tej czwórki, a ostateczny wynik poznamy już dzisiaj w Polsacie!

A Wy, komu kibicujecie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry