Połącz się z nami

Franek pochwalił się intymnym zbliżeniem z Mariettą!

Franek i Marietta w łóżku

News

Franek pochwalił się intymnym zbliżeniem z Mariettą!

Romans Franka i Marietty trwa w najlepsze. Para świetnie czuje się w swoim towarzystwie, a ich relacja przeszłą już na kolejny poziom. Franek pochwalił się intymnym zbliżeniem z Mariettą, Pawłowi.

Franek Rumak w „Love Island”

Franek pojawił się w willi najpóźniej ze wszystkich mężczyzn. Jednak od razu zwrócił uwagę sporej ilości dziewczyn. Mężczyzna w wieku 18 lat zachorował na nowotwór. Przeszedł sporo operacji oraz cały cykl chemioterapii. Na szczęście mężczyzna wyleczył się z raka. Jak sam przyznał choroba nauczyła go walczyć i doceniać życie.

Jak już wspomnieliśmy meęczyzna przykuł uwagę wielu dziewczyn i walka o serce Franka była zacięta. O względy przystojnego blondyna konkurowały Monika i Marietta. Mężczyzna zainteresowany był tymi dwoma kobietami, jednak jak sam przyznał woli brunetki. Z Mari od początku świetnie się dogadywał, tym bardziej, że para miała okazje spędzić ze sobą trochę chwil we dwoje na randce.

Później przy parowaniu, Marietta dokonywała wyboru jako pierwsza i ubiegła Monikę i wybrała Franka. Mężczyzna przyznał, że ucieszył się, że od tej pory będzie w parze właśnie z Mariettą. Ku niezadowoleniu Moni, para coraz bliżej się poznawała i ich relacja zaczęła się zacieśniać. Podczas ostatniego parowania mężczyzna ponownie wybrał Mariettę.  

Mieszkańcy willi przyłapali parę podczas miłosnych igraszek w nocy. Damian, który obudził się w nocy nakrył kochanków podczas intymnego zbliżenia! O wszystkim opowiedział pozostałym domownikom. Pisaliśmy o tym tutaj.

Franek pochwalił się intymnym zbliżeniem z Mariettą!

Jak widać para nie zwalnia tempa. Ich uczucie staje się coraz silniejsze czemu daja wyraz w intymnych zbliżeniach. Do kolejnego takiego doszło podczas jednego z poranków. O wszystkim Franek opowiedział Pawłowi:

„Seksik z rana był. No, w łóżku. […] I mówię do niej ale dziwnie, ale fajnie, a ona: no”- wyznał przystojny ratownik.  

Myślicie, że Marietta i Franek mają szansę na prawdziwą miłość?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry