Franek Rumak: [wiek, Love Island, choroba, Instagram]

25 września 2019
Przez: : KS

Do mieszkańców pięknej willi w programie Love Island. Wyspa miłość, dołączył kolejny uczestnik. Franek Rumak pojawił się tam pod pretekstem przeprowadzenia kursu pierwszej pomocy. Jednakże tylko wśród pań. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Franek Rumak: wiek

Nowy wyspiarz ma 25 lat i pochodzi z Wrocławia. Jednakże, aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje jako ratownik wodny. Niewątpliwie sprawia mu to wielką satysfakcję i jest dumny z ratowania życia innym. Ponadto, kiedy znajdzie wolną chwilę idzie na siłownię lub ćwiczy sporty walki.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Franek Love Island

Tak jak inni, Franek przyszedł do programu, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Jak do tej pory był w czterech związkach, lecz prawdziwa miłość spotkała go jeszcze w liceum. Od tamtej pory nie trafił na kobietę, z którą połączyłoby go wielkie uczucie. Jego uwagę zwróci na pewno opalona brunetka o niebieskich oczach. Oprócz tego, podobają mu się tatuaże. Najlepiej, aby była sympatyczna, ale w odpowiedniej chwili potrafiła pokazać pazur. Cecha charakteru, która powinna ją wyróżniać to połączenie powagi oraz zabawy.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Franek Rumak (@cancer_survivor_frank)

Franek Rumak: choroba

Mężczyzna miał dość trudne wejście w dorosłe życie. Mianowicie, w wieku 20 lat udało mu się pokonać chorobę nowotworową. Nie stara się tego ukryć i jest z siebie bardzo dumny. To był jeden z powodów, dla których zdecydował się na zawód ratownika wodnego. W związku z tym, że wie jak cenne jest ludzkie życie, skrupulatnie ratuje je innym.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Franek Rumak (@cancer_survivor_frank)

Franek Rumak: Instagram

Przystojny blondyn prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @cancer_survivor_frank. Na chwilę, kiedy wszedł do Love Island obserwowało go tam ponad 11 tysięcy użytkowników. Trzeba przyznać, że zdjęcia, które tam zamieszcza naprawdę robią wrażenie. Myślicie, że wśród pięknych uczestniczek programu znajdzie odpowiednią kandydatkę na swoją partnerkę?

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@cancer_survivor_frank)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz