Franio: [Franciszek Rusiecki, wiek, Twitch, Fame MMA, dziewczyna, Instagram]

11 lipca 2022
Przez: : KS

Franio, a właściwie Franciszek Rusiecki to na chwilę obecną  jeden z najpopularniejszych streamerów Twitch w Polsce. Do tej pory udało mu się zdobyć naprawdę liczne grono fanów. Jest zawodnikiem Fame MMA. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Franio: kim jest?

Topowy streamer na polskim Twitchu dużo opowiada o swoim życiu podczas transmisji na żywo. Jednakże, jego fani doskonale wiedzą, że trudno odróżnić prawdę, od wybujałej wyobraźni Frania. Jednakże, to spowodowało, że zdobył tak dużą sympatię internautów.

Pewnym jest, że Rusiecki na co dzień mieszka w Warszawie. Pochodzi jednak z Łomianek. Co więcej, z jego opisu na popularnej platformie streamerskiej możemy dowiedzieć się, że ma 21 lat. Tam także zdradził swój wzrost: 185 cm.

Dużo osób interesuje także życie uczuciowe Franka. Wszystko wskazuje na to, że jego serce nie jest zajęte. Jednakże, jego widzowie bardzo często łączą go z Lizą. Dziewczyna często pojawia się na jego kanale i sama także cieszy się dużą popularnością w sieci.

Franio Fame MMA
Franio

Zobacz także: Co wiadomo o Arturze Szpilce?

Franio: Fame MMA

Widzowie Frania nie mogą narzekać na nudę. Streamer często prowadzi transmisje z codziennego życia, treningów, wycieczek oraz przeglądania sieci.

Już od jakiegoś czasu Franek zapewniał, że wkrótce zobaczymy go w oktagonie. Jak się okazuje, tak też się stanie. Jeden z najpopularniejszych polskich streamerów zadebiutuje na Fame MMA 15. Jego debiut wszyscy zainteresowani będą mieli okazję oglądać już 27 sierpnia 2022 roku.

Rusiecki wielokrotnie powtarzał, że chciałby zawalczyć z innym twórcą internetowym – Paramaxilem. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem.

Franio: Instagram

Popularny Franio prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @franio00. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 57 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej