Połącz się z nami

Fryderyki 2020 – znamy wszystkie szczegóły gali!

Moda i uroda

Fryderyki 2020 – znamy wszystkie szczegóły gali!

Fryderyki 2020 – znamy wszystkie szczegóły gali! Wimy kto pojawi się na scenie!

Fryderyki 2020 to święto fanów polskiej muzyki. Impreza odbywa się co roku już od 1995 roku. Wyróżnienia przyznaje powołana przez Związek Producentów Audio-Video Akademia Fonograficzna. W skład jej wchodzi ponad 1000 artystów i dziennikarzy. Nazwa nawiązuje do imienia polskiego geniusza, kompozytora Fryderyka Chopina.

W tym roku, wydarzenie rozpocznie Gala Muzyki Poważnej w katowickim NOSPR. Tegoroczna gala zapowiada się niesamowicie interesująco, ponieważ na scenie wystąpią same gwiazdy polskiej muzyki. Po przerwie związanej z chorobą na scenę powróci legenda Muniek Staszczyk. Podczas gali zaprezentuje pierwszy raz na żywo materiał z nowego albumu Syn miasta.

Kolejną gratką dla widzów będzie występ gwiazdy Męskiego Grania, Krzysztofa Zalewskiego. Jego hitowy utwór do filmu Kurier był jednym z najczęściej odtwarzanych na serwisie internetowym. Na scenie pojawi się kolejny raz znana wszystkim Kayah. Jak sama powiedziała:

Cieszę się, że po raz kolejny będę mogła wziąć udział w tym największym polskim święcie muzyki, jakim bez wątpienia są FRYDERYKI.

Fryderyki 2020 – znamy wszystkie szczegóły gali!

W niedzielę podczas drugiego dnia festiwalu na scenie zagoszczą kolejne gwiazdy ! Fani na pewno nie będą mogli narzekać na line-up koncertów. Daria Zawiałow autorka hitów Hej Hej, Szarówka czy Punk Fu jest obecnie u szczytu kariery muzycznej, dlatego nie mogło Jej zabraknąć podczas Fryderyków.

Kolejną z artystek, która zagości, jest zjawiskowa Natalia Przybysz. Jej koncerty należą do jednych z najlepszych w Polsce, dlatego zapewne i tym razem nie zwiedzie fanów. Podczas festiwalu będziemy mogli również usłyszeć Baranovskiego, finalistę czwartej edycji programu The Voice Of Poland.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na Fryderyki ! Dostępne są już bilety na Galę Muzyki Rozrywkowej oraz niedzielny festiwal. Bilety na Galę Muzyki Poważnej jeszcze nie trafiły do sprzedaży, lecz w niedługim czasie również ruszy ich sprzedaż.

Ceny wejściówek kształtują się następująco:
SOBOTA
Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu (MCK), 14.03.2020 r. Ceny od 89 zł do 199 zł.
NIEDZIELA
FRYDERYK Festiwal (MCK), 15.03.2020 r. Ceny od 129 do 189 zł.
Bilet połączony, na dwa dni festiwalu to koszt 299 zł.

Obsadzony gwiazdami festiwal zapowiada się wyjątkowo ! A Wy wybieracie się na tegoroczną galę ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry